Zwierzogród CDA

Zwierzogród

Zwierzogród CDA – Rodzice Judy są zdumieni, gdy ich młoda dziewczyna mówi im, że chciałaby zostać pierwszym króliczkiem Zwierzogród CDA. Przecież dawni wrogowie ssaków żyją razem w wielkim mieście w pokoju. A Judy chce uczynić świat lepszym miejscem. Dlatego też hodowcy marchwi w ogóle nie są ich rzeczami. 15 lat później Judy. Ukończyła szkolenie jako policjantka jako najlepsza w swojej klasie i może rozpocząć służbę w centrum miasta. Jej dawni nosorożce, lwy i koledzy z tygrysów, którzy nie mogą nawet patrzeć na stół. Gdy siada na krześle, patrzą na nią podejrzliwie lub nawet lekceważąco.Judy wie jednak wiele o oporach – nawet jeśli jest używana do monitoringu miejsc parkingowych. Mimo, że brakuje 14 ssaków. Podczas swojej służby, spotyka sprytnego Nicka, który przede wszystkim puka ją przez ucho. Ale jak to tylko możliwe, musi pracować z tym sarkastycznym jeleniem czerwonym, aby rozwiązać sprawę zaginionej wydry, którą Judy sprytnie złapała. Nie jest to łatwe zadanie, Nick jest dokładnym przeciwieństwem zająca i myśli, że możesz być tylko tym, kim jesteś. Ale w jakiś sposób, jakoś dwa zebrać się razem i dostać się na ścieżkę wielkiej konspiracji ….

Zwierzogród CDA

Zwierzogród CDA nie miała nikogo tak naprawdę na planie. Nie życząc mu żadnej krzywdy (jest to przecież film animowany z Disneya) nikt nie pomyślałby przed startem, że może stać się czwartym najbardziej udanym dziełem animowanym wszechczasów. A czasami nawet stanowi “niebezpieczeństwo” dla Królowej Lodu – całkowicie bezwstydny. Z nieco ponad miliardem kredytów na całym świecie, trzeba zdjąć kapelusz do oryginalnie wymyślonej historii. Sprawia to, że jest to najbardziej udany film animowany, który nie jest oparty na bajce czy sequelu.

Zwierzogród online
Zwierzogród online

Miłe w tym sukces jest to, że Zwierzogród CDA ( jak to lepiej nazywa się w oryginale) ma więcej niż zarobił. Jeśli jesteś w rozmowie ze zwierzętami i jesteś w stanie poradzić sobie z poczuciem humoru, które poważnie traktuje ludzkie i zwierzęce zachcianki. Musisz pokochać film Byrona Howarda (Rapunzel – Neu verföhnt) i Richa Moore’a (Ralph reicht’s). Dlaczego tak jest? Cóż, zaczyna się to od niezliczonych drobnych szczegółów. Trwa dalej od niesamowicie licznych odniesień do innych filmów czy produkcji Disneya.

Co warto wiedzieć o Zwierzogród CDA?

Powrót do humoru. Tylko wizyta Judy i Nicka u jedynego licencjonowanego organu licencyjnego operowanego lenistwa rzuca wyzwanie śmiechowi mięśni do granic możliwości. I nawet jeśli są tu satyryzowani, odpowiedni pracownicy administracji ludzkiej powinni mieć wystarczająco dużo autoironii. Aby się o tym bawić. Fakt, że w mieście żyją razem duże i małe zwierzęta. Prowadzi również do wielkich gagów. Kiedy Judy wręcza bilety parkingowe i odrobina wiatru wystarczy, aby wymieść samochód z małej myszy. Wystarczy, że spontanicznie się śmiejesz.

Inne ważne aspekty w Zwierzogród CDA

Nie ma wątpliwości: Ostrość, spokój obrazu i brak artefaktów są na poziomie odniesienia. Również szczegółowa reprezentacja niezwykle plastycznej folii (wystarczy spojrzeć na strukturę powierzchni kija lodowego) jest wyjątkowa. Jednak tu i ówdzie wybrali nieco miękki, miękki i pod względem kontrastu raczej jaskrawy wygląd. Wygląd, którego nieco brakuje w najgłębszej czerni i którego kolory wyglądają nieco blado pomimo wspaniałej różnorodności zwierząt i budynków. Wszystko to na wysokim poziomie, ale w przeciwieństwie do Ralpha czy Monster AG jest wyraźnie zredukowane.

Zwierzogród CDA
Zwierzogród CDA

Zalety Zwierzogród CDA

Dźwięk Zwierzogród CDA, który jest dostępny w dts-HD-Master 7.1 (angielski) i dts-High-Resolution 7.1 (niemiecki). Jest wzorowo skuteczny i zrównoważony. Już podróż pociągiem przez duże miasto jest tak pełna przestrzeni, że z tytułowej piosenki Shakiry kryje się niemalże spektakularny bęben buszowy. Bez względu na to, co dzieje się w Zwierzogród CDA. Zawsze są szumy i efekty z każdego miejsca. Również odgłosy zwierząt są przerażające. Zwłaszcza, gdy Judy przechadza się przez terytorium pierwszego dnia. Jest przerażona nosorożcami lub kolegami z hipopotamu depczącymi po okolicy, nadaje potężne akcenty basowe.

 

Sceny warte uwagi…

W materiale bonusowym Zwierzogród ZQ CDA znajduje się siedem odległych scen i piosenka filmowa “Try Everything” autorstwa Shakiry, a także w sumie pięć filmów fabularnych. W badaniach: Przygoda zwierząt” John Lasseter wyjaśnia, że twórcy Zwierzogród Opinie CDA nie powinni najpierw myśleć o historii, ale o tym, jak zachowują się zwierzęta i jak może wyglądać świat, w którym żyją. Odwiedzili więc ogrody zoologiczne, robili zdjęcia, studiowali i rysowali na miejscu. A potem Lasseter wysłał je tam, gdzie naprawdę żyją zwierzęta – do Afryki.

Zootopia
Zootopia

Podsumowanie

W gotowym filmie chcieli za wszelką cenę uchwycić różnice w wielkości, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. W początkach ekscytującej opowieści zwierzęcej dowiadujemy się, że pierwotnie było sześć pomysłów i że były one oparte na filmach takich jak Robin Hood i The Wind in the Willows. Zwierzogród Online CDA dotyczy praktycznego rozwoju poszczególnych postaci, łącznie z ich sekwencjami ruchu i wzornictwem kolorystycznym. “Scoremania” zajmuje się działem muzycznym – kompozycją muzyki filmowej – zgodnie z jej nazwą. “Z.P.D. Forensic Files” powinni oglądać tylko ci, którzy nie chcą sami polować na cytaty z innych dzieł Disneya, ponieważ istnieje wiele odsłoniętych tu odsyłaczy. W “Undisccovered Residents of Zwierzogród Filmweb CDA” duet reżyserski wprowadza nas do postaci, które były pierwotnie zaplanowane, ale potem nie trafiły do filmu.

Zwierzogród Film
Zwierzogród Film

Zwierzogród CDA jest całkiem słusznie czwartym najbardziej udanym filmem animowanym wszechczasów. Tak wiele uwagi do szczegółów i kroju rzadko można znaleźć w pasku. Ponadto są absolutnie uniwersalne i częściowo zupełnie nowe wiadomości, jak również najfajniejszy zespół policji od czasów Lethal Weapon. Technicznie nie całkiem na absolutnie idealnym poziomie, Blu-ray jest jednak przyjemnością dla fanów technologii. A kto ma za sobą pierwszy przejazd, prawdopodobnie umieści go za drugim razem, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Planujesz obejrzeć Zwierzogród CDA YouTube?

Zachęcamy do obejrzenia Zwierzogród Zwiastun CDA!