Zabójcze Maszyny CDA 2018

Zabójcze maszyny cda pl

Zabójcze Maszyny CDA 2018 – W przyszłości, która nie jest dokładnie określona w czasie, świat, jak wiemy, jest wyrównany do poziomu gruntu. Koniec czasów broń o nazwie “Medusa” zniszczyła większość części świata i rozdarła kontynenty świata na kawałki. W dawnej wschodniej części Europy i Azji jest tylko kilka stałych miast. Pozostałe miasta są w ruchu jako masywne maszyny na kołach, napędzane przez różne źródła energii. Należą do nich, podobnie jak wcześniejsze wojny morskie, tzw. miasta handlowe i miasta raubowe. Głównym celem miast jest zebranie ostatnich pozostałych zasobów planety.

Zabójcze Maszyny CDA 2018

Jednym z największych z tych miast jest Londyn, gdzie spotykamy sierotę Tom Natsworthy. Chciał zostać pilotem, ale po śmierci rodziców postanowił pójść w ich ślady. Jako stażysta historyk zdobył solidną wiedzę na temat XXI wieku i wykorzystuje ją do identyfikacji niebezpiecznych części z zebranych zasobów i posortowanego złomu walcowniczego miasta, który mógłby być wykorzystany jako broń. Jego celem jest usunięcie tych potężnych instrumentów z zasięgu ludzi, ponieważ jako historyk wie, jakie szkody mogą wyrządzić.

Na samym początku widzimy Londyn pożerający bawarskie miasteczko. Mieszkańcy dawnego miasta są siłą zintegrowani, co oznacza, że na pokładzie znajduje się również Hester Shaw. Od dzieciństwa Hesters miała na myśli tylko jeden cel: śmierć Tadeusza Valentina, czołowego historyka miasta, który obecnie pracuje również nad tajnym projektem energetycznym. Hester obwinia go za śmierć matki, którą straciła w wieku 8 lat.

Zabójcze maszyny cda film
Zabójcze maszyny cda film

Mało kto przyjechał na pokład Londynu, wykorzystuje pierwszą szansę na atak Thaddeusa nożem. Tom spieszy się, by pomóc swojemu modelowi Thaddeusowi, zapobiega kolejnym atakom nożem i ściga napastnika przez miejski system napędowy. Próbując uciec przez zsypisko śmieci miasta, między nimi toczy się krótki dialog, w którym Hester ujawnia Tomowi swoje motywy. Ucieka z miasta, a Tom konfrontuje Tadeusza z oskarżeniami zabójcy, po czym zabójca wpycha go również do zsypu śmieci i wysyła latające wojska, aby zabić obu przeciwników.

KIlka słów o Zabójcze Maszyny CDA 2018

Najpóźniej na wspomnianej scenie teraz staje się jasne, że Thaddeus Valentine jest tylko miły i pomocny historyk i naukowiec, ale realizuje swój własny program. Ponieważ nie tylko bardzo wcześnie ujawnia się jako morderca, ale także jego projekt energetyczny, nad którym pracuje, wydaje się niezwykle wątpliwy i odbywa się w najściślejszej tajemnicy. Nawet burmistrz miasta, Magnus Crome, nie wie o machinacji głodnego władzy przeciwnika i początkowo daje mu ślepe zaufanie.

Zabójcze maszyny cda
Zabójcze maszyny cda

Zszokowani minionymi wydarzeniami Tom i Hester wyruszyli w podróż przez nieużytki w celu pokonania Tadeusza. Śmieszne i poważne sytuacje, które ilustrują podstawowe różnice między postaciami. Podczas gdy Tom dorastał w osłoniętym otoczeniu i nigdy nie wyjechał z Londynu pomimo braku rodziców, Hester jest twardą kobietą, która musiała nauczyć się dbać o siebie w młodym wieku.

Warto także wspomnieć o Zabójcze Maszyny CDA 2018

Ale nie tylko niezależne bandy rabusiów i bez skrupułów handlarzy niewolnikami powodować problemy w pustkowiu, również stworzenie nieznane publiczności o imieniu Shrike jest skierowana do naszych bohaterów. Żołnierz / łowca nagród obudzony przez zmarłych i wyposażony w wiele technologii ma tylko jeden cel: Zabić Hester, bo złamała obietnicę dla niego, a on nie pozwoli mu nic powstrzymać od osiągnięcia celu. A może jest jeszcze jedna ostatnia szansa, aby zaapelować do reszty jego człowieczeństwa?

Tymczasem staje się jasne, że Tadeusz pracuje nad bronią zamiast nad dostawą energii, dzięki której chce zdobyć ostatnie stałe miasta, które zakorzeniły się za gigantycznym i silnie strzeżonym murem na wschód od Europy. Dochodzi do epickiego showdown, w którym wszyscy główni bohaterowie spotykają się i i iść na wojnę razem dla przyszłości ludzkości.

Zabójcze maszyny film
Zabójcze maszyny film

Podsumowanie Zabójcze Maszyny CDA 2018

Niestety można poczuć FSK-12 release bardzo mocno. Relacje międzyludzkie przedstawiane są w niezwykle kiczowaty sposób, podczas gdy konflikty rozwiązywane są w najprostszy sposób i w sposób biały. Atakujący, którzy 5 minut wcześniej w ogóle strzelali z broni na obrońców, są nagle podejmowani, ponieważ walka dobiega końca bez dalszego dochodzenia, badania lub warunków przez nich z otwartą bronią. Nieumarli, nieumarli cyborg oswaja swoją wściekłość (emocje te pozostały dla niego praktyczne białe), tworząc wzruszającą scenę między jego córką a jej nową.

Planujesz obejrzeć Zabójcze Maszyny CDA 2018?