The Quake Trzęsienie ziemi 2018 Lektor PL

The Quake Trzęsienie ziemi Lektor PL

The Quake Trzęsienie ziemi 2018 Lektor PL – Można by pomyśleć, że po ich doświadczeniach w The Wave, Kristian Eikfjord i jego rodzina przenieśliby się gdzieś płasko, sucho i stabilnie. Niestety, są oni nadal w geologicznej pułapce śmierci, jaką jest Norwegia, ale stres po przeżyciu zerwał ich rodzinę. Eikfjord geolog stał się paranoidalny i antyspołeczny, ale to z pewnością nie znaczy, że nie ma racji co do wielkiego wstrząsu, który przewiduje w sequelu Johna Andreasa Andersena, The Quake (trailer tutaj), który otwiera się w ten piątek w Denver i San Francisco (gdzie znają swoje trzęsienia ziemi).

The Quake Trzęsienie ziemi 2018 Lektor PL

Eikfjord był bohaterem w The Wave, ale nadal ma kilka poważnych PTSD do przepracowania. Jego żona Idun Karlsen była skłonna dać mu czas i przestrzeń, ale on to popycha. Jest szczególnie zirytowana, kiedy Eikfjord nie jest w stanie poradzić sobie z zaplanowaną wizytą swojej ośmioletniej córki, Julii (nie jesteśmy też pod szczególnym wrażeniem). On zmusza się z powrotem do Oslo, aby to prawda, tylko po to, aby dostać na bok przez prace badawcze niedawno zmarłego kolegi, który był jeszcze bardziej paranoikiem. Oczywiście jego prorocze ostrzeżenia są tylko zbyt dokładne, ale Eikfjord nie może przekonać byłego, bardzo zbiurokratyzowanego kolegi do zwrócenia uwagi.

Poważnie mówiąc, ile razy można spojrzeć na złowieszcze wykresy sejsmiczne i odrzucić je jako wibracje z placu budowy? Co tam i tak budują, akceleratory cząstek mamuta? W centrum Oslo? Myślałbyś, że w końcu powiedziałby: “ok, pozwól mi spojrzeć na to jeszcze raz”, ale nie, dopóki nie będzie za późno.

The Quake Trzęsienie ziemi Cda
The Quake Trzęsienie ziemi Cda

Kilka słów o The Quake Trzęsienie ziemi 2018 Lektor PL

To jest główny problem z The Quake. Zbyt wiele czasu poświęca się wyjemu Eikfjordowi na pustyni i bycie straszliwym rodzicem. Anderson i scenarzyści John Kåre Raake & Harold Rosenløw-Eeg zachować swój proszek suchy, ratując trzęsienie ziemi do trzeciego aktu, ale kiedy przychodzi, kataklizm jest dość imponujący. W poprzednim filmie, często drażnili widzów potencjalnymi ciemnymi tragediami, ale zawsze w ostatniej chwili wybrali bezpieczne wyjście. Nie być psuć, ale nie zawsze decydują się na sentymentalny policjant tym razem wokół.

Kristoffer Joner był raczej nijaki sympatyczny (w trafnie skandynawski sposób) portretując Eikfjord w The Wave, ale tym razem jest taki nędzny szarpnięcie, widzowie będą chcieli uderzyć go nad głową z deski sklejki, aby go wyrwać z niej. Jak Karlsen, Ane Dahl Torp również wydaje się znacznie mniej zainteresowany nim i film tym razem wokół, ale jej postać ma prawo być krótkie na cierpliwość. Z drugiej strony, Sondre, ich syn w wieku szkolnym, grany przez Jonasa Hoffa Oftebro, jest bardziej odpowiedzialny, proaktywny i ogólnie mniej irytujący, aby spędzić czas z, więc przynajmniej jeden członek rodziny dojrzewa.

Podsumowanie The Quake Trzęsienie ziemi 2018 Lektor PL

W przyszłości Eikfjordowie muszą znaleźć sposób na uniknięcie hoteli w czasach klęsk żywiołowych. Niezależnie od tego, duża katastroficzna scena centralna jest zdecydowanie niezapomniana. Widzowie, którzy nie widzieli The Wave nadal będą w stanie poruszać się po The Quake tylko dobrze. Szczerze mówiąc, dystrybutor nie jest marketing to jako sequel. Jest to tylko wizytówką budynków, w których wszystko się potrząsnęło. Warto zobaczyć (ostatecznie) dla jego skutków, ale nie tyle dla dramatu, Trzęsienie otwiera się w piątek (12/14) w Teatrze Majów w Denver i Opera Plaza w San Francisco.

Planujesz obejrzeć The Quake Trzęsienie ziemi 2018 Lektor PL?