The Kissing Booth Lektor CDA

The Kissing Booth Lektor CDA – Od dzieciństwa Elle (Joey King) i Lee (Joel Courtney) są bliskimi przyjaciółmi, chodzącymi razem przez grube i cienkie. Oni spędzają każdą wolną minutę razem. Są rzeczywiście więcej rodzeństwa niż tylko przyjaciele. Tylko Lee nadal ma prawdziwego brata: Noah (Jacob Elordi). Jest o kilka lat starszy i rój każdej dziewczyny w szkole, którą potrafi wykorzystać. Nie wie, że nawet Elle ma dla niego uczucia od dłuższego czasu. Ale oczywiście nie przyznałaby się do tego. Z jednej strony, ponieważ nie ma żadnego doświadczenia, nie całuje nikogo w wieku 16 lat. Ale przede wszystkim, ona i Lee sporządzili wtedy listę zasad. I jeden z nich mówi, że żaden z nich nie może nic robić z rodzeństwem drugiego.

loading…


The Kissing Booth Lektor CDA

Atak jest najlepszą obroną, mówią. Jeszcze zanim ktokolwiek może powiedzieć. Jak w przypadku innej komedii miłosnej szkoły średniej – ten już do ciebie trafił. Kilka razy. Niech inni poświęcą swój czas, aby powoli przedstawić swoje postacie i sytuację. Reżyser i scenarzysta Vince Marcello śpieszy się i rozpoczyna The Kissing Booth Lektor CDA z ciągłym ogniem scen i opowieści. Historii, które mają podsumować prehistorię Elle i Lee i pozostawić cię trochę zawrotny.

The Kissing Booth CDA
The Kissing Booth CDA

Ale to dotyczy tylko wejścia, po czym Marcello znów wraca do wysokiego tempa. Można by nawet zarzucić Netflixowi, że poświęcił trochę czasu. Aby opowiedzieć historię, że wszyscy i tak wiedzą, jak to się dzieje. Jeśli chcesz film pełen niespodzianek i zwrotów, tradycyjnie przychodzisz pod niewłaściwy adres w tym segmencie. The Kissing Booth Lektor CDA nie jest wyjątkiem. Film wie, której grupie docelowej chce służyć, jakie są ich życzenia. Następnie daje im dokładnie to, czego pragną. Niedoświadczony, do tej pory mało zauważony nastolatek i sześciopak poszukiwany sportowiec nawet przez cheerleaderów? Tak, to jest spełnienie marzeń.

Kilka zdań o The Kissing Booth Lektor CDA

The Kissing Booth Lektor CDA jest również mniej zainteresowany irytującymi skutkami ubocznymi. Takimi jak rzeczywistość i wiarygodność. Niekończący się basen tuż pod oknem? Ale tak to jest, pieniądze nie mają znaczenia dla obu rodzin. Zła pogoda lub problemy szkolne nie są również problemem w świecie marzeń w kolorze cukierków. Tylko odwracając uwagę od naprawdę ważnych kwestii życiowych. Czy Elle będzie w stanie dotrzeć do swojego roju Noego? Czy może to dobrze pójść, supersportowiec i szara mysz? A jak radzi sobie z tym Lee gonna?

The Kissing Booth Lektor CDA
The Kissing Booth Lektor CDA

Brzmi nudnie, również obliczając. A jednak The Kissing Booth Lektor CDA jest o wiele bardziej zabawne niż historia oparta na powieści o tej samej nazwie Beth Reekles by sugerować. Z pewnością nie było tu zbyt wiele wysiłku z liczbami, które odpowiadają całkiem sporej liczbie klisz. Tylko dziwne, jakoś nigdy tak naprawdę nie wyjaśnił wybuchy przemocy Noego. Nie pasują do zwykłego obrazu pin-up reklamy. Ale ten czynnik zakłócający jest szybko usuwany, nawet Elle nie wydaje się być naprawdę niepokojąca. Nawet jeśli jego agresja stawia ją w pewnych trudnych sytuacjach. Nawet zerwana relacja między braćmi nie jest warta ani słowa w filmie, nie mówiąc już o dorosłych.

Podsumowanie The Kissing Booth Cały Film CDA

To dwaj główni aktorzy sprawiają, że film wznosi się z niższych stopni hierarchii romansowej szkoły średniej. Joey King (Wish Upon) bardzo dobrze radzi sobie z równowagą między niepewnością a dominującym wyglądem, jej partner Joel Courtney jest nieco bratem nerdigera nieoficjalnego króla szkoły, a także punktem kulminacyjnym The Kissing Booth Lektor CDA. Nic dziwnego, że to właśnie te chwile, którymi się dzielą, sprawiają, że film wyróżnia się na tle innych i wypełniają życiem tę nudną, właściwie nudną historię.

The Kissing Booth 2018 Cda
The Kissing Booth 2018 Cda

Co więcej, możemy się tu śmiać, nawet w przewidzianych do tego miejscach – szkolna komedia jest raz na to zasługująca na tytuł. To nie wystarczy, aby naprawdę wyjść poza środek pola. Ale The Kissing Booth Lektor CDA jest bardziej urocze i zabawne niż wielu kolegów, ze względu na lekko feministyczne tendencje – Elle musi nauczyć się bronić przed Lee, jak również przed Noego – i bardziej przychylne niż czysta odmiana księżniczki, która jest często przedstawiana do ciebie.

Planujesz obejrzeć The Kissing Booth Po Polsku CDA?