Teraz albo nigdy Cda

Teraz albo nigdy 2018

Teraz albo nigdy Cda – Czy puszyste, puszyste komórki macierzyste nie straciły blasku w późnych latach 80-tych? Nie można by tak sądzić, biorąc pod uwagę pojawienie się kolejnego pojazdu marshmallow. Jennifer Lopez w tysiącleciu Working Girl knockoff Teraz albo nigdy Cda. Rest zapewnić, że ani nominowana do Oscara Working Girl. Współpracowniczka Melanie Griffith lub nieżyjąca reżyserka Mike Nichols nie straci snu nad filmowcem Petera Segala (“Grudge Match”, “Get Smart”). Slapdish copycat, który po prostu nie ma spoistości lub sprytnego dowcipu, który nie ma sprytnego dowcipu. Aby wznieść ten powolny niebieski kołnierz w porównaniu z korporacyjną romantyką do wiarygodnej podstawy. Przemyślany, niejednolity i meandrujący Teraz albo nigdy Cda nie jest w stanie rozwiązać utrzymującej się tajemnicy. Sekretu, który kryje się za zamiłowaniem J Lo do komediowych romansów queasy. Które rozbiły jej karierę filmową od takich dudów jak “Maid in America” po “Monster-in-Law” (straszliwy Gigi nie znosząc).


Teraz albo nigdy Cda

Scenarzyści Justin Zackham i Elaine Goldsmith-Thomas potrzebują Teraz albo nigdy 2018 online własnego. Gdyby nie potrafili wymyślić przyzwoitego scenariusza, który oderwałby wspomnianą wcześniej Pracującą Dziewczynę. Inne anegdotyczne rom rom rom rom rom romby wyposażone w znajomy plan kobiecej stagnacji zarówno w miłości, jak i biznesie. Nie ulega wątpliwości, że nieodłączny urok i sex appeal J. Lo urzekają gatunek rom-com. Niestety, słaby materiał nigdy nie pozwala Lopezowi rozciągnąć się i wydostać ze strefy bezpieczeństwa wepid trappingów. Które ta krucha bajka ma do zaoferowania o kobietach pracujących sztywno w polityce zatrudnienia w dużym mieście.  Jeśli w twojekolejce są sytuacje sofomoryczne, niezgrabny dialog. Pusty w głowie swagger szkolnictwa wyższego i schmaltzy. Aczkolwiek symboliczne więzi matka-córka. To teraz albo nigdy Cda jest rzeczywiście twoją filiżanką H2O bezpośrednio z biura chłodnicy wody.j

Teraz albo nigdy cda 2018
Teraz albo nigdy cda 2018

Lopez gra w rolę hodowanej w Queens Maya Vargas, 40-letniej asystentki menedżera w supermarkecie Value Shop. Minęło piętnaście długich lat robiąc to samo, co Maya chce awansu w swojej pracy. Beztroskie honcho z głowy sieci sklepów (weteran śmieszny człowiek Larry Miller) przyznało najnowszą awans do stopnia MBA z Duke University. Maya mówi się, że jej brak wykształcenia na studiach jest tym, co powstrzymuje ją na rzecz innych. Rzekomo bardziej wykwalifikowanych i wykształconych. Promocja po awansie, biedna Maja jest mijana przez więcej niż ruchliwy speedbump autostrady. Ten dylemat sprawia, że zrozpaczony asystent menedżera zastanawia się, co robić dalej?

Kilka słów więcej o Teraz albo nigdy Film 2018

Po tym, jak Maya życzyłaby sobie, aby smarty uliczne były na tym samym poziomie smarty książkowe. Otrzymuje specjalną urodzinową przysługę dzięki uprzejmości jej najlepszego kumpla Joanny (Leah Remini). Właściwie, Joan’s Stanford-educated syn jest tym, który zapewnia Maya z cudów urodzinowej dziewczyny, jak on zaczyna męczyć się z jej powrót do pracy z braku klastra. W ten sposób poszerzona tożsamość Mayi Vargas  (za pośrednictwem mediów społecznościowych). Edukacyjne kwalifikacje zawodowe są teraz nieskazitelnie chrzczone. Teraz może się pochwalić kilkoma inteligentnymi kotletami, do których należą m.in. szkoła Harvarda/Whartona. Zaangażowanie Korpusu Pokoju, udział w elitarnych hobby i zainteresowaniach, wielojęzyczność, etc. Rzeczywiście, Joan’s whiz dziecko potomstwo. Z pewnością sprawia, że imponująco brzmiąca Maya wygląda jak ona może zastąpić Wonder Woman w Lidze Sprawiedliwości Ameryki.

Teraz albo nigdy Cda
Teraz albo nigdy Cda

Wkrótce nowo nabyta edukacyjna wielkość Mayi przyciągnie uwagę dyrektora generalnego bigshot Value Store. Andersona Clarke (Treat Williams), którego metody harcerskie dla utalentowanej konsultantki są ostrzegane. Gdy natknie się na jej podrobiony, jeszcze bardziej szczegółowy profil. Clarke poszukuje w szczególności kogoś, kto będzie kierował marketingiem produktów do pielęgnacji skóry. Co doprowadzi do dalszego wzrostu zysków. Problemem jest jednak to, że Maya musi konkurować z córką szefa, Zoe (Vanessa Hudgens). Aby zapewnić, które pomysłowe kobiety mogą wykorzystać do stymulacji produktów do pielęgnacji skóry. Czy Maya – mimo jej oszustwa – może kroczyć do talerza i splątać się z jej dużo młodszym konkurentem Zoe, który ma przewagę nepotyzmu po swojej stronie? Czy Maya zdoła wykazać, że jej wytrwałość w biznesowym blasku niekoniecznie opiera się na posiadaniu drogiego dyplomu z najbardziej znanego uniwersytetu?

Warto także wiedzieć o tym dziele…

Niestety, bąbelki w Teraz albo nigdy Cda prawnym czują się raczej ogólne i manipulacyjne. J. Lo jest grą i tchnie trochę życia w to beztroskie miejsce pracy nieużytkiem komedii. To zbyt źle, że jej entuzjazm i promienna obecność na ekranie nie może podnieść chamski humor. Pieprz ten komediowy clunker z czymś świeżym i przebojowym. Zbyt dobrze wykształcone rzeczy koszulki z wolnomyślicielskim sługusem Lopez’a Maya więcej niż prowadzi swój przewidywalny, stagy kurs.

Teraz albo nigdy 2018 online
Teraz albo nigdy 2018 online

Co zaskakujące, nie ma zbyt wiele mięsa na kościach, co wiąże się z konfliktem między Mayą Lopeza a jej chłopakiem trenerem baseballowym Trey’em (Milo Ventimiglia z telewizyjnej “This Is Us” i sławy “Gilmore Girls”), który chce zaangażować się w swoją lepszą pracę – kobietę o poszukiwanej pracy. W filmie przegapiono złotą okazję, by wykorzystać zdecydowany priorytet kobiety, jakim jest podbicie korporacyjnych uprzedzeń kosztem ambicji kochanka, ale z tej niepewnej marynaty nic tak naprawdę nie wychodzi. Poddziałka wrzucona do mieszanki o dawno utraconej córce Mayi (poprzez adopcję) wydaje się być jakby wyczarowana z lewego pola. Gracze drugoplanowi bawią się najbardziej – szczególnie w prawdziwym, bliskim galpaliku Remini z Lopez’a. Miller, Dave Foley i Freddie Stroma (grający w ciernik-na-boku współpracownika Mayi) są skutecznie zabawne, jak nieudolni faceci boczny kawałek, chociaż powinni byli mieć więcej do zrobienia. Hudgens jest objawieniem w inaczej urodzonej martwego farsy.

Podsumowanie Teraz albo nigdy Cda 2018

Z pozoru Teraz albo nigdy Premiera dryfuje w różnych kierunkach, nie koncentrując się na zamierzonym pulsie w portretowaniu kobiety o upełnomocnionej pozycji, poza jej postrzeganymi ograniczeniami związanymi z pracą i podstępem. Lopez jest definiowany jako sassy “Jenny z bloku”. Zbyt źle, że chwytliwy zwrot ma kłopotliwy czas stosowania do jej duży ekran alter ego Maya alter ego w tym kawałku dobrze rozumianego drecka.

Planujesz obejrzeć Teraz albo nigdy 2018?