Spider Man Uniwersum Online Film PL

Spider Man Uniwersum Cda

Spider Man Uniwersum Online nie był jednym z moich najbardziej oczekiwanych filmów roku. Od początku 2018 roku, ówczesny film animowany Spider Man Uniwersum Online był czymś w rodzaju filmu w tle. A nie tak naprawdę filmu, który trzymałem przy sobie. Szczególnie z kolejną historią Star Wars w drodze i komiksem epicki Infinity War tuż za rogiem. Jednak im więcej słyszę o nowych obsadzie, o nowych członkach obsady przychodzących na pokład. Słychać słowa oszałamiającej animacji, jak nic, co widzieliśmy wcześniej w filmie animowanym. Tym bardziej moje zainteresowanie nadal rosło, choć powoli.

loading…


Spider Man Uniwersum Online

Szybko w przód do tygodnia temu, kiedy to recenzje i reakcje zaczęły spadać w sieci. A Spider Man Uniwersum Online wreszcie zaczął przyciągać uwagę i miłość, na którą zasłużył. Moje podniecenie dla filmu teraz na wysokim poziomie przez cały czas. Teraz, kiedy w czwartkowy wieczór mogłem go zobaczyć na wczesnym pokazie. Można śmiało powiedzieć, że Spider-Man Uniwersum Premiera jest jednym z najlepszych filmów roku. Niewątpliwie najlepszym filmem animowanym w roku. Od oszałamiającej grafiki i surrealistycznej animacji, która sprawia, że czujesz się jak oglądając komiks. Po jego gwiazdorską obsadę i niesamowite występy wokalne – ten film naprawdę ma to wszystko.

Spider Man Uniwersum Online opowiada historię Milesa Moralesa, młodego dziecka z Brooklynu. Próbuje przystosować się do życia w nowej elitarnej szkole, do której też chodzi. Także spełnia oczekiwania rodziców i nauczycieli. Miles nigdy tak naprawdę nie czuje się jak on pasuje, a nawet ma problemy z połączeniem z jego (dosłownym) policjantem ojca. To tylko wtedy, gdy spędza czas graffitując z wujkiem Aaronem, że Miles naprawdę wydaje się jak on sam. Ale że zmiany po uzyskaniu trochę przez radioaktywnego pająka, wprowadzając go w świat Spider-Mana.

Krótko o Fabule…

Historia przyśpiesza od tego momentu, zanurzając się w międzywymiarową przygodę, w której można zobaczyć jak klasyczny Peter Parker Spider-Man. Spider-Gwen i wielu innych Spider-ludzi dołączających do walki. Ludzi pomagających Milesowi dowiedzieć się, co to znaczy być Spider-Man Uniwersum Zwiastun. Historia, w przeważającej części, jest przez książki. Ma niektóre z najbardziej konwencjonalnych opowieści, ale to nie przeszkadza w tym, że nie jest ciasny i inteligentny scenariusz. Dialog jest szybki i dowcipny, i nie ma puchnący lub stracony czas w tej historii, wszystko jest z jakiegoś powodu.

Spider Man Uniwersum Premiera
Spider Man Uniwersum Premiera

To, co sprawia, że ten film działa tak dobrze, to w dużej mierze dzięki temu, że naprawdę rozumie, co reprezentuje Spider-Man. Ale także o co chodzi w postaci. Niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, kobieta, czy nawet świnia za maską. Cechy charakteru i wartości świecą przez któregokolwiek z Pająków i czynią z tego filmu święto tego, co ta postać oznacza bardziej niż cokolwiek innego. Nie daj się jednak zwieść ilości Spider-Men. Jest to historia Miles Morales przez i poprzez.

Miles jest bez wątpienia najbardziej fascynującą i ekscytującą postacią w tej historii. Jego podróż po filmie jest punktem centralnym. Jego emocjonalny charakter – od niezadowolenia, przez wątpliwości, aż po akceptację. Był tak porywający do oglądania dzięki występowi Shameika Moore’a jako tytułowego bohatera. Lewity, który wnosi do zaskakująco dramatycznych i emocjonalnych momentów filmu. Są najlepszymi elementami jego występu, a Moore z pewnością odbija się od reszty tego zadziwiająco rzucanego filmu.

Obsada Spider Man Uniwersum Online

Brian Tyree Henry, który gra w filmie ojca Milesa. Ma niesamowitą chemię z Shameik Moore’em i razem tworzą jedne z najbardziej emocjonalnych i charakterologicznych relacji w filmie Spider-Man. Mahershala Ali, który gra wujka Aarona, ma trochę czasu, aby błyszczeć, i to właśnie wtedy, gdy jego postać jest z Milesem Moore’a postać. Naprawdę pokazują niektóre z najbardziej ludzkich części, z których niektóre są jeszcze bardziej przekonujące niż niektóre filmy akcji na żywo.

Nie mam jednak wątpliwości, że Jake Johnson jako Peter Parker ma najlepsze relacje i sceny z Milesem. Dynamika trenera/szkoleniowca obecna w filmie jest czymś tak interesującym, ponieważ jest to coś, czego żaden inny film Spider-man nie próbował nigdy wcześniej zrobić. Widzenie Petera Parkera, który jest w biznesie bohaterem od 22 lat. Było dla mnie punktem kulminacyjnym filmu. Jego dowcipyzm i charakterystyczny Spider-Man humor są jeszcze śmieszniejsze. Gdy wokalista w podeszłym wieku, który jest głównym bohaterem, jest prawie za nim.

Niezwykłe postacie

To było tak interesujące ujęcie postaci i takie, które nie zostanie zapomniane. Hailee Steinfeld również daje Spider-Gwen swój debiutancki duży ekran i jest wspaniałą postacią drugoplanową. Postacią która błyszczy z Milesem i Peterem. Inne wersje Spider-Mana, takie jak Spider-Man w głosie Johna Mulaneya i Peni Parker w głosie Kimiko Glena. Odgrywają w filmie kilka mniejszych ról, ale każda z nich ma swoją chwilę. Jeśli jest jedna postać z boku, na której chcę się skupić w tej recenzji. To jest to Nicolas Cage w jego kolej jako Spider-Man Noir. Z przezabawnym głosem wciąż kradnie show za każdym razem, gdy jest na scenie.

Spider Man Uniwersum Online
Spider Man Uniwersum Online

Liev Schreiber jako Kingpin jest najbardziej zaskakującym przedstawieniem z filmu. To, czego oczekiwałem jako złoczyńca jednodźwiękowy, okazało się nieco bardziej niuansowe i emocjonalne niż to, czego oczekuje się od filmów animowanych oraz fascynujący i czasami przerażający złoczyńca, który naprawdę stanowi zagrożenie dla naszych bohaterów. Liev wnosi do roli prawdziwego gangstera i grożący głos, a oni nie mogliby wybrać lepszego aktora, aby to zrobić.

Podsumowanie Spider Man Uniwersum Online

Dzięki wspaniałej historii i kreatywnemu zespołowi. Jak również gwiazdorskiej obsadzie głosów, Spider Man Uniwersum Online podnosi się z innych filmów animowanych i komiksowych. Animacja naprawdę wyskakuje z ekranu, a film w pełni wykorzystuje jego nowatorskie walory estetyczne. Sprawiając, że naprawdę czuje się tak, jakbyś oglądał komiks. Wykorzystuje styl, aby pokazać akcję w taki sposób, w jaki nigdy nie można było zobaczyć komiksowych filmów akcji na żywo. To absolutna radość móc patrzeć na ten film, ale w połączeniu z tak serdeczną i zabawną historią, jak również niesamowitą obsadą głosową i ścieżką dźwiękową, masz jeden z najlepszych filmów roku.

Nie sądziłem, że Spider Man Uniwersum Online wniesie do stołu coś nowego, kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że zostało to ogłoszone wiele lat temu. Myślałem, że to tylko kolejny chwytak do gry w gotówkę. Nigdy w życiu nie miałem więcej błędów. Spider Man Uniwersum Online to jeden z najbardziej autentycznych filmów Spider Man 2018 film, jakie kiedykolwiek nakręcono, prawdopodobnie nawet najlepszy. To historia i emocjonalna podróż, w której bohaterami są Miles Morales, nie tylko czyni ten bohater sprawiedliwym, ale także szanuje dziedzictwo, ducha i wartości moralne, za które wszyscy kochamy Spider-Mana, i dlaczego czytamy jego historie i oglądamy jego filmy. Nie tylko to, ale ten film daje ci znać, że każdy może być Spider Man Uniwersum Online i naprawdę, kto tego nie chce?

Planujesz obejrzeć Spider Man Uniwersum Online?