Ralph Demolka w Internecie Cda Recenzja

Ralph Demolka w Internecie Online

Ralph Demolka w Internecie Cda – Niewiele działań obejmuje złowieszczą banalność czasów nowożytnych. Epok jak np. przeszukiwanie Internetu, przewijanie, machnięcia, klikanie aplikacjami i stronami internetowymi. Stronami reprezentującymi naszą cyfrową krew w żyłach. Oczywiście, wszyscy jesteśmy poszukiwaczami tego stale rozszerzającego się. Ślepo ograniczającego świata, który jest również, co dziwne, nadal bardzo w powijakach.Nieustannie uczymy się też, jak się do niego przystosowywać, w czasach, gdy Internet pozwala nam osiągać tak wiele bez wychodzenia z łóżka. To właśnie na ramionach tego złoconego oksymoronu Disney przynosi nam Ralph Demolka w Internecie Cda. Sequel “Wreck-It Ralph” z 2012 roku i ambitną odę do ’80s arcade kultury. Sztuki, która służyła również jako jeden z najpiękniej animowanych i zaskakująco emocjonalnych ostatnich flicks nie urodził się w Pixar.

Ralph Demolka w Internecie Cda

W 2018 roku w sobotniej kontynuacji widzi Ralph i Vanellope podróż do krainy emocji, wiadomości elektronicznych i e-sklepów. Aby znaleźć część zamienną dla tej ostatniej gry zręcznościowej, po Ralphie. Cóż, wraki próbuje zapewnić wyzwanie dla Vanellope, który w tym momencie może wygrać wyścigi Sugar Rush oczy.

Tam wkraczają w świat czystej dominacji konsumenckiej. Takiej, którą dobrze znamy, podczas gdy nasi bohaterowie odkrywają Nowy Świat. W tej wersji Internetu, Snapchat i Amazon znajdują się w monolitycznych świątyniach. Podczas gdy panują koncepcje wirusowości i łatwości działania. Dźwięk znajomy?

Oczywiście, film wie lepiej niż próbować i oszukiwać nas, by uwierzyć, że jest to prawdziwa utopia. Tym bardziej, że przesuwa punkt ciężkości na toksyczność przenikającą królestwo online – zarówno filmu, jak i naszego własnego.

Ralph Demolka w Internecie Cda
Ralph Demolka w Internecie Cda

Dla większości filmowców powyżej 14 roku życia, Ralph Demolka w Internecie Cda napotyka się jako pełnometrażowy odcinek “Czarnego Lustra”. Spotyka Disney Channel. To właśnie związek, który sprawia, że ten pikselowy przypowieść jest tak niepokojący, jak zabawny i niezapomniany. Nawet jeśli niektóre z jego skoków w kierunku samoświadomości są czasem kłótnią.

Kilka słów o Ralph Demolka w Internecie Cda

Z perspektywy czasu historia funkcjonuje zarówno jako pośredni duchowy następca niedawnego stoiska Pixar. “Inside Out”, jak i w zany sposób uosabia wewnętrzną walkę do ruchomych końców. Łatwość, z jaką możemy sobie wyobrazić kulminację Ralph Demolka w Internecie Cda odbywający się nie w krainie jednych i zer. Ale raczej w czyimś mózgu, lub czyjeś myśli liczące się z sobą, pokazuje, jak wiele skok Disneya wziął za jego sequel.

Ralph Demolka 2 Online- dla którego Phil Johnson połączył siły z Richem Moore’em w fotelu reżysera. Przychodzi pod koniec roku, kiedy to kino przyjęło Internet jako urządzenie do opowiadania historii, scenerię i antagonistę w tantalizujących i przerażających sposób. Ostatnie miesiące przyniosły plon społecznościowych mediów. W tym “Cam,” “Searching” i “ósma klasa” – wszystkie one patrzą na Internet z perspektywicznym okiem na niepokojący wpływ. Oferta Disneya nie jest inna, nawet jako stos cukru, przypraw i wszystkiego, co ładnie pomaga złagodzić skutki upadku.

I, podobnie jak jego poprzednik, ma materiał dla publiczności w różnym wieku. Nawet jeśli starsi widzowie mogą opuścić teatr z dużo większą uwagą niż ich młodsi koledzy.

Co warto wiedzieć?

Ralph Demolka w Internecie Cda to jednak trochę przebiegłe dzieło. Im bardziej przechyla się w idylliczny portret świata mediów społecznościowych. Z jego dosłownie tweetującymi ptakami i jednorodną populacją złożoną z nieco przerażających awatarów. Tym bardziej historia Johnsona i Moore’a zaczyna być coraz bardziej myląca. Biorąc pod uwagę wpływ mediów społecznościowych i tytanicznych korporacji internetowych.Korporacji, które żywią się znajomością naszych prywatnych informacji w rzeczywistości.

Ralph Demolka w Internecie Cda Online
Ralph Demolka w Internecie Cda Online

Ale film nie jest naiwny – reklamy pop-ups są wyraźnie przedstawiane jako internetowy odpowiednik panhandlerów. A Ty masz poczucie, że ta tętniąca życiem metropolia nie została zbudowana na grzbietach całkowicie czystych intencji. Jeden z jego najbardziej niepokojących trików. Serca używane jako dosłowna waluta, z której się śmialibyśmy. Dopóki nie przypomnimy sobie, jak wiele gwiazd YouTube robią w prawdziwym życiu.

Takie chwile jak te, kiedy film pokazuje, że aspekty nasycenia mediów społecznych są poza satyrą, są częste.

Bohaterowie Ralph Demolka w Internecie Cały Film Po Polsku

Nasi bohaterowie dokonują później odkrycia dla siebie, nawet jeśli historia zaczyna zamieniać ironię na absurdalność. Kiedy Vanellope wybuchnie w śpiewaniu “A Place Called Slaughter Race” w grze wideo “Mad Max”-meets-“Death Race”. Wszystkie zakłady są wyłączone. To zachwycające połączenie szczerej i anarchicznej mieszanki, która w jakiś sposób osiąga prawowitą autentyczność…. Podobnie jak sam Internet. Nominacja do najlepszej oryginalnej piosenki? Argument ten mógłby zostać wysunięty.

Jako Ralph i Vanellope manewr przez tę wersję Internetu. Choć staje się prawie rozpraszająco jasne, jak jego estetyka jest niezwykle jego czasu i miejsca. Jest tak mocno osadzona na replikowaniu każdego szczegółu najpopularniejszych czarnych dziur w sieci, że trudno nie myśleć o niektórych wizualnym środowisku i gagi wzroku nie będą czuć się przestarzałe w styczniu. Trudno jest myśleć, że film nie jest tego świadomy, co sprawia, że równowaga pomiędzy toksyczną męskością i obawą przed niepodległością jest nieco ciekawa.

Inne ważne aspekty filmu

Film osiąga również punkt trzeźwej refleksji nad sobą samego Disneya. W miarę jak akcja nieuchronnie zmierza w kierunku filmowej wersji firmy. Wirtualnej mekki reprezentującej Times Square lub Hollywood Boulevard. Zauważamy wielkanocne jajka każdej posiadłości, którą połknęła. Bojownicy X-Wing z “Gwiezdnych Wojen” lecący nad rozmowami Woody’ego i Buzza to trochę mdłości. Chyba że nadąża się za interesami Disneya; w przeciwnym razie, po prostu mylące obrazy.

Samoświadomość staje się interesującą próbą unowocześnienia fundacji Disneya. Kiedy Vanellope wędruje do ws

Ralph Demolka w Internecie
Ralph Demolka w Internecie

pólnej rezydencji dzielonej przez najbardziej ikoniczne księżniczki Disneya z minionych dziesięcioleci. Odcinki sceny zostały upamiętnione w materiałach promocyjnych, a dlaczego nie? Jest to duże wydarzenie o charakterze crossover’owym.

Dlaczego Ralph Demolka w Internecie Cda Po Polsku Cały Film jest tak niezwykły?

To orzeźwiające i zabawne widzieć Śnieżkę, Kopciuszek i własną firmę. Ostro kontrastującą z ich indywidualnymi historiami, prowadzonymi przez przestarzałe warstwy społeczne – ale na głębszym poziomie czuje się jak Disney próbujący naprawić te historyczne krzywdy. Niezależnie od tego, jaki będzie główny motyw – odkupić lub zabawiać – nie możemy zignorować faktu, że bogactwo firmy, jej dziedzictwo i plan zagospodarowania przestrzeni i czasu na posiadanie każdego dobra kultury popularnej, które być może może przeważy nad Ralph Demolka w Internecie Cały Film Cda i jego box office haul.

Ale to kończy się tylko tkanki łącznej dla podróży Vanellope, w szczególności, jak ona jest prowadzona w kierunku zmiany miejsca przeznaczenia, jeśli chodzi o jej charakter – domu, którego nie wiedziała, że szuka. To, co skutkuje, dzięki temu, że Ralph nie może zaakceptować faktu, że nie jest jej stałym priorytetem, to gruntowna dekonstrukcja Internetu jako forum toksyczności i, na większą skalę, nasza tendencja do ograniczania ambicji ludzi wokół nas dla naszego własnego zysku – niezbędna bariera do pokonania w miarę dojrzewania.

Podsumowanie

Czy lekcje te mogłyby wyjść poza głowy młodszych widzów? Prawdopodobnie. Ale jest to pożywienie dla starszych widzów, którzy być może nie spodziewają się, że Ralph Demolka w Internecie Cda będzie dla nich momentem do nauki. Ponieważ niepewność dosłownie oblega tę wersję Internetu, w zabawny i łamiący serce sposób, te połączenia z naszym własnym życiem mogą utorować drogę do refleksji nad sobą.

Ewentualny finał gut-punch jest podsumowaniem istotnych dzwonów i gwizdów filmu w połączeniu z jego licznymi przesłaniami, ale biorąc pod uwagę długowieczność filmu, pojawia się również pytanie o dziedzictwo. Kiedy tykes, które widzą ten film, pokażą go swoim dzieciom, jak będzie ewoluowała estetyka domeny internetowej? Jak będzie wyglądała nasza kultura? Choć na razie jest to z pewnością film, to jednak w sposób niepewny – być może nawet dobrowolny – przedstawia dosłownie ulotny moment w ciągle zmieniającym się ekosystemie online. Jeśli tak, to miejmy nadzieję, że zmiany są na lepsze.

Planujesz obejrzeć Ralph Demolka w Internecie Online?

Zapraszamy do obejrzenia Ralph Demolka Zwiastun