Przemytnik Online

przemytnik

Przemytnik Online – Choć sprzedawany przez Warner Bros. Jako thriller broodingowy. Clint Eastwood’s Przemytnik Online jest właściwie czymś bliższym sprośnej czarnej komedii. Oparty luźno na artykule z New York Timesa o staruszkowym jednodniowym hybrydyzatorze, który spędził ponad rok na zwiększaniu swoich dochodów. Poprzez transport buszli kokainy przez stany na meksykański kartel Sinaloa. Film wykorzystuje swoje założenie z linii głównych do beztroskiego obracania się po amerykańskiej krainie sercowej, z których jeden jest pełen drive-by quipsów. Pęknięć na temat współczesnych obyczajów społecznych.


Przemytnik Online

Casting się jako Earl Stone, weterynarz II wojny światowej obrócił się w łagodny, zadbany entuzjasta kwiatów mieszkający w małym mieście Illinois. Eastwood znalazł postać, która łączy wanderlust i quotidian ciekawość Mosty z Robert Kincaid z Madison County’s Robert Kincaid z rasową niewrażliwością. Ale także światowym rozczarowaniem Walca Kowalskiego w Gran Turynie. Na szczycie tej fundacji scenariusz Nicka Schenka daje Earlowi skruszone libido, które prowadzi go nie do jednej, ale dwóch w ciągu nocy trzech tomów z pięknymi młodymi kobietami. Ozdoba postaci, której nie da się prześledzić wstecz do materiału źródłowego.

To trochę redakcyjne, obok ogólnego przymusu Earla do korbowego, współczesnego Eastwooda. Takich jak “cholerny internet, rujnuje wszystko” – sugeruje stopień, w jakim Eastwood, który pojawił się tu po raz pierwszy od 2012 r. w roli aktorskiej jako pierwszy od 2012 r. “Kłopoty z krzywą”, wprowadza w czyn swoje oktogeniczne spojrzenie na życie za pośrednictwem swojego bohatera. Earl jest miłośnikiem prostych rzeczy i rozsądnym wąszycie byków. Dwóch centralnych cech zwięźle skrystalizował się w scenie. Sytuacji gdy szczotkuje nagrodę za całokształt twórczości od miejscowego komitetu ogrodniczego z wisecrack o swoich planach, aby trafić do baru po.

Earl’s pick-up truck jest ozdobiony salutami ze zderzakiem do miejsc, do których podróżuje. A więc kiedy zbliżył się do niego młody Meksykanin (Manny Montana) z ofertą zarabiania pieniędzy szybko “po prostu jeżdżąc”. Starego ducha free spirit’s ears perk up. Ostateczna świadomość, że praca może być mniej niewinna niż początkowo oczekiwano. Nie zniechęca go, bo jak człowiek może przejść szansę na dobre pieniądze bezczynnie przemierzając wielkie wiejskie przestrzenie Ameryki Środkowej podczas korbowania Hank Snow i Willie Nelson?

Kilka słów o filmie Przemytnik Online…

Stawki ogólnych cech Przemytnik Online. Jego szeroki szkic działania kartelu narkotykowego i napięcia między przestępczością międzynarodową. A wartościami wiejskimi – są neutralizowane przez tę starą, starą duszę, człowieka, którego skłonność do pomijania niczego i robienia tego, co mu się podoba. Jest rozbrajająco traktowana jako aktywa. Bez względu na to, co nas niepokoi, możemy odczuwać w innym thrillerze narkotykowo-handlowym. Kiedy Earl po raz pierwszy wciąga swoją ciężarówkę do nieoznakowanego warsztatu samochodowego. Jest skutecznie bagatelizowane przez beztroską dyspozycję mężczyzny, jego odmowę zagrania przez niczyjąkolwiek inną osobę. Nawet jeśli na jego klatce piersiowej znajduje się pistolet ręczny.

przemytnik online
przemytnik online

To zarówno przyczynia się do absolutnej skuteczności Earla w pracy. Usiłuje go do swoich pracodawców. Stopniowo rozpuszczając ich przejawy zastraszającego okrucieństwa. Z pewnością Przemytnik Online czasami popada w bezduszną karykaturę “złych hombre” typów. Ale sam scenariusz Schenk’a jest strukturalnie zaprojektowany jako studium rozkładu prostych dychotomii bohatera-willaina. Z Earlem i jego dystrybutorami garaż rendezvous stopniowo ewoluuje od tyranizowania recytacji instrukcji do nisko klawiszy hangouts. Z wyjątkiem kilku szczególnie złych jaj, większość twardych facetów z południa granicy. Jest w tym czy innym stopniu humanizowana w trakcie trwania historii. To godne uwagi zmarszczki, ale nadal małe ziemniaki do filmu, który ucieka się do podsycania strachu przed “innymi” w pierwszej kolejności.

Warto także dodać…

W miarę jak odpowiedzialność Earla rośnie, narracja i zasięg geograficzny filmu poszerza się. Obejmując hojny przystanek w wiejskim Meksyku, gdzie Earl spotyka się z kartelowym sworzniem królewskim (Andy Garcia), prozaiczną, równoległą fabułę. (Śledztwo w sprawie kartelu prowadzone przez agentów D.E.A., granych przez Bradley’a Cooper’a i Michaela Peñę). A także jęk przypowieści o porzucaniu przez naszego głównego bohatera tej najważniejszej z wartości: rodziny. W zarządzaniu tym ambitnym rozrostem Eastwood utrzymuje charakterystyczny dla siebie ton. W dużej mierze unikając muzyki, która wpływałaby na uczucia publiczności i strzelając ze stabilnym profesjonalizmem old-schoolowym, który w tym momencie jego kariery przypomina niewiele więcej niż tylko funkcjonalne pokrycie.

Nawet gdy Mule znajduje się w swojej pozornie komfortowej strefie. Badając punkty orientacyjne otwartej drogi. Jak np. omiatane wiatrem równiny Tornado Alley lub White Sands National Monument. (Których faktyczna reprezentacja tutaj wyróżnia się ze względu na swoje historyczne wykorzystanie jako tło science-fiction lub przewodnik dla surrealu). Eastwood nie może być uciążliwy, aby wykonać coś więcej, niż tylko praktyczną panoramę. Lub zawisający nad ziemią strzał dźwigu. Obrońcy stylu późnego okresu reżysera grasują tę malarską prostotę jak Fordian. Ale czy John Ford był kiedykolwiek tak niedbały, aby wygiąć linię horyzontu za pomocą szerokokątnego obiektywu?

Dlaczego warto obejrzeć Przemytnik CDA Online?

Podczas gdy sztuka Eastwooda rozrosła się z niecierpliwością, jego obecność na ekranie jest nadal mile widziana. On jest wyraźnie upokorzony przez starość, i ten tępy fakt pożycza Earl’s kilka przystanków na poboczu drogi. Zatankowanie powietrza fascynacji zewnątrztekstualnej (godne uwagi sojourns obejmują Waffle House i grill wspólne świętuje jako najlepsze w USA), ponieważ jesteśmy zasadniczo oglądanie outsized amerykańskiej ikony skurczony do rangi innego patrona dinera. Lub także w przypadku jego lascivious eskapady, kolejny spragniony krucjatę.

I z tych samych powodów, to zasłużone, aby obserwować Earl trot out rasowy slur po rasowym slur. Nie z nienawiś

przemytnik cda
przemytnik cda

cią per se, ale ze spokojnym zaniedbaniem, ponieważ tak często gra jak Eastwood. Próbuje usprawiedliwić starego człowieka bezdotykowe łożysko społeczne. Jako nic więcej niż nieszkodliwe lekceważenie poprawności politycznej. A włączenie folii jak czarna rodzina, która nazywa Earla dobrze rozumianym użyciem terminu “negro”. Dla jego bardziej obiektywne zachowanie czuje się jak ponura próba samokrytyki. Próba, ponieważ jedynym liczącym się Earl musi nawigować po końcu filmu jest jego własny związek z rodzinnym priorytetem.

Podsumowanie

To konserwatywne potępienie stanowi jedną z możliwych odpowiedzi na tęsknotę duchową w karierze. Karierze która od dawna zmaga się z wewnętrzną walką między indywidualnością a wartościami krajowymi. Ale nie jest to jedynie pocieszająca propozycja. Decyzja Earla o powrocie do rodziny poważnie zagraża jego osobistej satysfakcji i dobremu samopoczuciu. A film w końcu kończy się kwaśnym spojrzeniem na odpowiedzialność z zatwardziałą perspektywą na granice amerykańskiego marzenia. Cele, które pozwala na rzekomą wolność tylko wtedy, gdy przychodzi z usankcjonowanym zatrudnieniem. Niezależnie od tego, co ma do zaoferowania Przemytnik Online. To właśnie w tych momentach wysyła tak nieśmiałe, mieszane sygnały, że ma trudną do opanowania siłę.

Planujesz obejrzeć Przemytnik Online?

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Przemytnik Cda Online