Narodziny Gwiazdy Online Film PL

Narodziny Gwiazdy

Narodziny Gwiazdy Online – Jeśli jesteś nawet przypadkowym filmowcem, są szanse, że już słyszałeś argument, że oryginalność jest martwa w Hollywood. Żyjemy w epoce, w której nawet Ghostbusters nie jest już święte. Gdzie nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby jedno z dużych studiów ogłosiło remake ojca chrzestnego lub obywatela Kane. Te remake’y mogą uchwycić niektórych widzów, ale te filmy prawie na pewno nie podbijają serca widzów. Z pewnością nie uchwyciły one krytyków chwalebnych. Z pewnością nie zabierają do domu żadnych większych nagród.

loading…Zmiana jest jednak słowem kluczowym, jeśli chodzi o remake’y. Każda wersja Gwiazdy Urodziła się podąża za złamaną gwiazdą. W zimie swojej kariery, zniszczoną przez lata picia, która nagle odradza się podczas spotkania z młodym człowiekiem. Obaj zakochują się w sobie, ale podczas gdy ich związek się rozwija, ich kariery rozrywkowe idą w różnych kierunkach.

Narodziny Gwiazdy Online

Kiedy w 1976 roku Streisand i Kristofferson przebudowali film (po raz czwarty w tym momencie), przełamali jedno z wyżej wymienionych oczekiwań. Gdyż obaj zabrali do domu Złote Globy za swoje występy. Być może Cooper był bardziej zainspirowany spektaklem, niż estetyką, gdyż aktorstwo jest jednym z wielu aspektów, które błyszczą w wersji Coopera. Cooper i Lady Gaga mają niesamowitą chemię, a od momentu, gdy zobaczysz je razem na ekranie po raz pierwszy czujesz połączenie.

Pierwszy raz reżyser, Cooper, zręcznie tworzy intymność między Jacksonem i Ally, bez której historia z pewnością nie byłaby tak udana. Na stadionach z tysiącami kibiców. W małych garderobach wypełnionych krzykiem Drag Queens, w głośnym barze nurkowym, na parkingu całonocnej gawędziarki. Cooper używa ciasnych kadrów i nieskazitelnie brzmiącego brzmienia, by sprawić wrażenie, że to jedyne dwie osoby na świecie. Rozumiesz jego urok, widzisz jego bezbronność, a dwóch aktorów gra obok siebie gwiazdorskie występy.

Niesamowite momenty w Narodziny Gwiazdy Online

Nie chodzi o to, by odebrać cokolwiek małej, ale potężnej drużynie drugoplanowej. Było kilka genialnych i zaskakujących momentów z Dave’a Chappelle’a jako Noodles’a, starego przyjaciela Jacksona, który powtarza, jak bardzo Ally ożywił Jacksona. Największą niespodzianką był Andrew Dice Clay jako Lorenzo, ojciec Ally. Zarówno Clay, jak i Chappelle przyniosły wspaniałe chwile miłości i człowieczeństwa w swoich kryminalnie małych interakcjach. Z dwoma głównymi bohaterami. Sam Elliot zaskoczył mnie również w roli Bobby, starszego (znacznie) brata Jacksona.

Narodziny Gwiazdy Online
Narodziny Gwiazdy Online

Wyjaśniają rozbieżności wiekowe, ale reszta jest oczywista, ponieważ on i Cooper są prawdziwie braćmi na ekranie. Z całą frustracją, walkami i znajomością, która wiąże się z tą relacją. Elliot w podobnie małym czasie na ekranie, często pokazywał łagodniejszą stronę swojego rzemiosła. Ukrywając wzruszające momenty smutku, jeśli chodzi o trudną relację z bratem, ukryte tylko nieznacznie przez ikoniczny wąsy.

Obsada filmowa

To, co z filmu mogę się z niego nauczyć, to fakt, że Cooper zdecydowanie miał swoją obsadę na tej samej stronie. Niezależnie od czasu wyświetlania na ekranie, aktorzy ci sprawiali, że dbałeś o swoich bohaterów. Publiczność jest inwestowana. Istnieje niezliczona ilość opowieści, w których bohaterowie mogą zrobić coś frustrującego lub wściekłego. Zamiast po prostu uznać, że są to przeszkody, aby popchnąć historię dalej, znalazłem się niemal wokalnie zdenerwowany. Przypominający wrzask na postać w horrorze, aby nie iść do pokoju, w którym ukrywa się zabójca. Ten film sprawia, że chce się, aby bohaterowie odnieśli sukces, nawet jeśli chodzi o aktualne wątki dotyczące sławy, żalu, depresji i nadużywania substancji.

A to dlatego, że jesteś cały czas na trasie. Jesteś częścią tej historii miłosnej. Narodziny Gwiazdy Online zasysa Cię od początku rykiem hałaśliwej publiczności koncertowej, ciężkim uderzeniem bębnów na scenie Jacksona. A także jego hipnotyczną zamianą podczas gry na tysiące. Jeśli byłeś jednym z milionów ludzi, którzy widzieli trailer do tego filmu. Jestem pewien, że wiesz dokładnie o czym mówię (kudos do działu promocji tego filmu, bo to jest niezwykle wciągający i mocny trailer). Wynika to z niezwykle wciągającego i mocnego filmu.

Muzyka, podobnie jak z przyczepą, dostaje się do środka, nie tylko w głowę. Gdzie można znaleźć się nucąc się delikatny kraj lilt śpiewane przez Coopera, dostaje się do wnętrza serca i duszy i grzechotki wokół. Powtarza się w kółko, aż do momentu, gdy to Ty nie chcesz się wypuścić. Podczas gdy Coopera należy pochwalić za poważne potraktowanie jego rzemiosła. Oraz poprawę jego śpiewu, to właśnie tam świeci Lady Gaga, ku niczyjej niespodziance.

Narodziny Gwiazdy Film
Narodziny Gwiazdy Film

Wyjątkowe role w Narodziny Gwiazdy Online

Ally jest dla niej doskonałą rolą. Wykonawczyni mówiła o tym, jak wrażliwa i brzydka czuła się w niektórych scenach podczas kręcenia tego filmu. Ale to uczyniło ją tak realną na ekranie. Kariera Ally, podobnie jak w pierwszej części filmu, trwa i wszystko, co można zrobić. To zatrzymać się, aż do momentu, gdy zdasz sobie sprawę, że piosenkarka jest brzmiąca jak potężna ballada. Zastanawiasz się, podobnie jak jej bohaterka, “jak my tu dotarliśmy”, ale w tym momencie jesteś po prostu szczęśliwy, że jesteś na trasie. Jest to świadectwo zdolności Lady Gagi, bo będąc taką ikoniczną postacią, gdyby nie jej szczerość i pokora. Podróż bohaterki wydawałaby się wymuszona i niespełniająca.

Ze względu na występ Gagi, rozkoszujesz się jednak chwilą, w której Ally może w końcu ogarnąć, kim jest i dzielnie i bez zahamowań wypasić swoje piosenki. W filmie z tak wieloma chwilami, że cię chwyta, muzyka jest niezaprzeczalnie jednym z moich ulubionych aspektów. Nie mogę się doczekać, aż ten film ukaże się w szerszym nakładzie, więc studio może również udostępnić ścieżkę dźwiękową.

Jeśli i kiedy nadejdzie sezon z nagrodami, a A Star is Born jest niezaprzeczalnie prekursorem kilku ważnych nagród. Myślę, że Coopera należy pochwalić tylko dlatego, że jako reżyser połączył wszystko razem. Autorzy piosenek, aktorzy, aktorzy, kinematografia, sound design został znakomicie wyważony. Aby stworzyć najlepszą możliwą wersję tej historii, czyniąc ją najjaśniejszą gwiazdą zarówno dla krytyków, jak i widzów.

Planujesz obejrzeć Narodziny Gwiazdy Online?