Mary Poppins Powraca Online

Mary Poppins Powraca

Mary Poppins Powraca Online – Gra z nostalgią jest mistrzowsko opanowana przez Walta Disneya. Traumschmiede nie tylko hoduje nowych fanów wśród naszych najmłodszych fanów rok po roku. Także wierni fani starzejących się produkcji są zawsze na bieżąco z obiecującymi nowymi wydaniami. Oprócz tendencji do tchnięcia nowego życia w stare arcydzieła jako żywych adaptacji aktorskich. Kontynuacja klasyki staje się również coraz bardziej popularnym sposobem zalewania sal kinowych z widzami.

loading…


Mary Poppins Powraca Online

Tym razem to Mary Poppins Powraca Cda na płótno po ponad pięćdziesięciu latach. Ale w przeciwieństwie do wypowiedzi niektórych złych języków, ten sequel nie jest produkcją, która została stworzona tylko po to, aby ukraść dobrze zarobione pieniądze kilku żelaznych fanów. Jak można było uwierzyć dzięki wielu sequel Direct-to-DVD. Zamiast tego firma i dyrektor Rob Marshall (“Chicago”, “Piraci z Karaibów: przypływy i odpływy”, “Into the Woods”). Próbuje uchwycić magię pierwszej pracy.

Jest rok 1930: Michael (Ben Whishaw) i Jane Banks (Emily Mortimer), dzieci z oryginału, wyrośli dawno temu, a pierwsze ma teraz własną rodzinę. Ale po śmierci żony nie wie już, co robić. Traci sens tu i teraz i teraz i choć jest dobrym, kochającym ojcem. Ważne rzeczy w życiu po prostu prześlizgują się mu przez ręce. Po kilku nieudanych płatnościach, bank chce teraz zabrać swoją ukochaną rodzinę do domu.

Mary Poppins Powraca Online
Mary Poppins Powraca Online

W tych trudnych czasach dzieje się coś niespodziewanego. Mary Poppins (Emily Blunt), który nie starzeje się od tego czasu dzień, wraca i szybko przyjmuje na siebie rolę niania ponownie. Swoimi magicznymi sztuczkami i niezwykłymi widokami uczy dzieci Banków wielu lekcji życia. Bawiąc się i śpiewając piosenkę na ustach.

Ale jak lata wcześniej, nie jest to następne pokolenie, które należy uratować, ale ojciec Michael.

Trochę o Fabule Mary Poppins Online….

Mary Poppins, grana w 1965 roku przez Julie Andrews (“Dźwięk muzyki”, “Podarta kurtyna”, “Nagle księżniczka”). Po raz kolejny wciela się w rolę tajemniczej towarzyszki podróży. Pomaga dzieciom przezwyciężyć stratę ich matki, prowadzi ojca Michaela subtelnie z powrotem na właściwą drogę. Rozwiązuje codzienne problemy z zabawą, grami i śpiewem. Ale tak jak jej poprzedniczka, nigdy nie zapomina o powadze życia.

Praca Roba Marshalla skupia się na czynniku czystej nostalgii. Cały film został zaprojektowany po oryginale. Dotyczy to zarówno obrazów, animacji i kostiumów, jak i ogólnej struktury, humoru i pouczającego wydźwięku. Oczywiście od tego czasu technologia uległa ogromnej poprawie i Walt Disney wykorzystuje ten fakt. Ale firmie udaje się również sprawić, że widzowie zapomną o tym fakcie za pomocą myszy.

Każdy, kto od jakiegoś czasu nie widział pierwszej pracy, może, i po prostu wpadł w pułapkę błędnego przekonania, że oba filmy wyglądają przerażająco podobnie. Tutaj, najbardziej nowoczesne sztuczki zostały wykorzystane, tylko po to, aby stworzyć dokładnie to złudzenie. Oczywiście, jeśli obie prace trzymać obok siebie, można zauważyć różnicę w czasie szybciej niż światło wyszukiwania w ciemnym lesie. Ale w pamięci, dwie filmowe wycieczki mieszają się w jedno, pasujące do siebie doświadczenie.

Mary Poppins Powraca Obsada tego niesamowitego dzieła…

Efektowi temu towarzyszy występ aktorów Emily Blunt (“Sicario”, “Krawędź jutra”, “Looper”) oraz Lin-Manuel Miranda. Pierwszy, bo daje niemal doskonałą, ale czasową kopię wersji Julie Andrews. I Miranda, bo to on jest odpowiedni zamiennik Berta (Dick Van Dyke), a także działa jako łącznik między filmami.

Największą różnicą pomiędzy dziełem z 1965 roku a Mary Poppins Returns Online jest podejście do zwracania się do młodszej publiczności. Nikt nie musi (a nawet nie chce) dziś słyszeć, jak łatwo jest przyjmować leki z cukrem, że można pomóc bezdomnym i jak miło jest być głupio. Zamiast tego, metody edukacyjne i piosenki są bardziej zorientowane na publiczność, która już jest wystarczająco pijana z odpowiednimi naukami.

Mary Poppins Powraca Cda
Mary Poppins Powraca Cda

Mary Poppins Powraca 2018 Online dostosowała się w ten sposób do modernizmu, nie pozostawiając czasu i przestrzeni oryginalnej fabuły. Tutaj podstawowe elementy pierwszej części umiejętnie połączono z dzisiejszymi widokami. Tylko takie podejście nie miało wpływu na fabułę, która jest dostępna, ale szybko schodzi na drugi plan. Fabuła w Mary Poppins Powraca Zalukaj Online jest raczej środkiem do celu.

Pozytywne aspekty w Mary Poppins Wraca Online

Po pierwsze i najważniejsze, jest to kwestia zadowolenia starych i nowych pokoleń w równym stopniu, dania skłonnemu widzowi kina tego, czego pragnie, w zależności od wieku i wcześniejszych doświadczeń w dziedzinie magicznej niani. Rob Marshall osiągnął to wszystko na całej linii. Urok dawnych czasów jest umiejętnie uchwycony, farba jest odnawiana, ale bez narzucania się lub robienia czegoś zupełnie nowego z pracy.

Niewiele więcej można powiedzieć o tym filmie. Przynajmniej nie bez zagłębiania się w zbyt wiele szczegółów i ewentualnie zrujnowania wizyty w kinie z przewidywanymi scenami. Wszystko, co musisz wiedzieć w tym momencie, to fakt, że Mary Poppins Powraca Premiera jest godnym następcą, który może stanąć na własnych nogach (i robić to bardzo dobrze) trzymając jednocześnie swojego poprzednika z wysokim szacunkiem.

Nazwanie Mary Poppins Powraca Online filmem idealnym byłoby zbyt wielką miłością. Ale jest to doskonały następca, zwłaszcza w świetle pięciu dekad, które leżą między tymi dwoma dziełami. Sprytnie, Disney zdołał uchwycić urok oryginału i dostosować go do dzisiejszych czasów. Bez niepotrzebnych kompromisów, bez niepotrzebnych kompromisów, bez dotacji z niektórymi potencjalnymi klientami lub bez eksperymentalnych, nowych podejść.

Planujesz obejrzeć Mary Poppins Powraca Online?

Zapraszamy do obejrzenia Mary Poppins Powraca Cda