Kluseczka CDA

kluseczka

Kluseczka CDA – Jeśli są dwie rzeczy, które uczynią z filmu automatyczne piekło tak dla mnie, to jest to Dolly Parton i drag queens. Tak się składa, że ostatnie oryginalne wydawnictwo Netflix Kluseczka CDA obiecało oba. Dodajmy, że wciąż cieszę się z nowości, jaką jest możliwość obejrzenia nowego wydawnictwa z wygodnego, ciepłego łóżka. Gorącego malucha czy dwojga, i z pewnością gwarantowałem sobie jeden HELL piątkowej nocy.


Kluseczka CDA

Zaadaptowany z cieszącej się ogromnym powodzeniem powieści dla dorosłych Julie Murphy. Dumplings cda opowiada historię Willowdean Dickson (Danielle Macdonald). Obsesyjnej obsesji Dolly Parton i wielkości nastolatki z małego miasteczka Texas. W formie protestu przeciwko swojej matce królowej urody (w tej oli Jennifer Aniston). Zapisuje się na imprezę społecznościową roku, miejską imprezę, stronę internetową. Podsycana śmiercią kochającej ciotki i zainspirowana nową, wspierającą grupą przyjaźni Willowdean lub Kluseczka CDA. Jak nazywa ją jej matka, wyrusza w podróż odkrywania siebie i dorasta w późnej kropli pageantowej zabawy i osobistego dramatu.

kluseczka cda

Jeśli chodzi o uderzeń, które uderza w nią i kierunek jej narracji. Dumplings cda jest standardem i znanym uczuciem nadchodzących wieków, ale jest coś w sercu i cieple filmu. Sprawia, że naprawdę czuje się tak, jakby porozrzucany był po nim magiczny pył. To nie jest ten rodzaj filmu, jakiego można by się spodziewać. Jeśli chodzi o “grubą dziewczynę” wchodzącą na stronę i mającą do czynienia z uprzedzeniami i sabotażem ze strony gorzkich konkurentów. W rzeczywistości, poza napięciami między Kluseczka CDA i jej matką. Jej największym antagonistą w filmie jest ona sama i walka, przez którą przechodzi. Aby stać się nowszą, lepszą, bardziej pewną siebie wersją osoby, którą naprawdę zawsze była.

Kluseczka CDA warto wspomnieć

Kluseczka Cały film CDA jest dobry, jest zabawny, jest serdeczny, w zasadzie wszystkie te przymiotniki, które opisują film, któremu nie można pomóc. Ale uśmiechnąć się przez całą drogę. Dzięki południowej scenerii i nostalgicznym odniesieniom do legendarnego Dolly Parton. W doświadczeniu oglądania jest po prostu coś przytłaczająco komfortowego. Jest to doskonały przykład filmu, który ma znane linie fabularne i wątki, ale który jest tak dobrze wykonany. Nie przeszkadza w przenoszeniu się na konwencjonalną jazdę z uczuciem. Często krytykuję filmy za to, że nie podejmuję ryzyka, ale w przypadku Kluseczka CDA. Każde jawne podjęcie ryzyka wgnieciłoby w przytulny, domowy klimat opowiadania historii.

Nie ma wątpliwości, że rozmiar Willowdean jest kluczowym punktem fabuły w narracji. Zamiast tego, że jejkluseczka online waga jest czymś szkodliwym dla jej charakteru, albo czymś, co próbuje zmienić w trakcie filmu. Film pokazuje, że plus size ludzie robią wszystko, co chcą zrobić. Osiągają wszystko to, co chcą osiągnąć bez konieczności ciągłego przepraszania za siebie lub poddawania się fizycznym przemianom. Cały rozwój Willowdean ma wszystko, co ma do czynienia z jej stanem umysłu. Nic nie ma nic wspólnego z jej kondycją fizyczną, a to wspaniałe, co można zobaczyć w kinie “mainstreamowym”.

Kilka słów o Kluseczka CDA Netflix

Między Kluseczka CDA a ubiegłorocznym Patti Cake. Danielle Macdonald zapewnił mi kilka najbardziej ujmujących i zabawnych postaci filmowych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jako Willowdean, daje niesamowicie relatywny spektakl. Niezależnie od tego, czy jest to waga, brak szacunku dla samego siebie. Napięcie z matką, czy próba poruszania się po polu minowym kobiecych przyjaźni. W uroczym przedstawieniu Macdonalda jest przynajmniej jedna rzecz, z którą będziesz się łączyć. Pomyśleć, że teraz chcę być najlepszymi przyjaciółkami z aktorką, która w 2014 roku skradł mi piekło w Every Secret Thing. Jest masywnym testamentem jej wszechstronności!

kluseczka cały film

Jennifer Aniston, dawniej królowa piękna Kluseczka Cały film CDA, matka Rosie, daje solidny spektakl, którego zadaniem jest bycie rodzajem “prostego człowieka” tego utworu, ale sprytny casting, niemniej jednak jej obecność na ekranie dla każdego w moim wieku przynosi kolejny poziom nostalgii, aby dodać do dobrego samopoczucia natury filmu. Aniston nie musi już kopać tak głęboko, jak jej imponujący zwrot w Cake 2014, ale razem z Macdonaldem tworzą przyjemną parę matka-córka na ekranie.

Podsumowanie Kluseczka CDA

Jest tu mnóstwo zabawnych występów towarzyszących, takich jak Odeya Rush, Maddie Baillio i Bex Taylor-Klaus, a nawet odrobina glamu w postaci Ginger Minj, ulubionego przez fanów wyścigu Drag Race w RuPaul! Wraz z kolegami, absolwentami Drag Race, Szanghelą i Willamem, którzy w tym roku również zdobędą nasze ekrany w tym roku w nikogo innego, jak tylko w A Star Is Born, te panie naprawdę umieszczają pokaz na filmowej mapie!
Ogólnie rzecz biorąc, jesteście zaskoczeni słysząc, że naprawdę kocham Kluseczka CDA Netflix. Czy jest to największy film w historii, który uświetni ekran? Nie. Czy to ma znaczenie? Nie w najmniejszym szczególe. Jest coś magicznego w filmie, który dokładnie wie, czym chce być, a Kluseczka CDA czuje się jak żywność, od której został nazwany, wspaniałe, rozgrzewające, komfortowe jedzenie trafia we wszystkie właściwe miejsca i sprawia, że czujesz się naprawdę dobrze. Nie wspominając już o tym wszystkim, co Dolly Parton kocha!

Planujesz obejrzeć Kluseczka CDA?