Iniemamocni 2 Online Film PL

Iniemamocni 2 Cda

Iniemamocni 2 Online – Ponieważ wiem już, że zamierzasz ocenić tę recenzję jako “Not Helpful”, ponieważ nie oceniłem tego 10/10 gwiazdek. Pomyślałem, że równie dobrze mógłbym zacząć od opowiedzenia ci, jak bardzo kocham oryginalne Iniemamocni Online. Iniemamocni Online (2004) jest jednym z moich ulubionych filmów wszech czasów. Jest moim drugim ulubionym filmem Pixar (zaraz po Gdzie jest Nemo?). Zobaczyłem Iniemamocni 2 Cda wcześnie, ponieważ złapałem w IMAX podwójną cechę dwóch filmów. Na wszelki wypadek myślałeś o narzekaniu, że nie widziałem go, ponieważ ten przegląd jest wcześnie.

loading…


Iniemamocni 2 Online

To, co podobało mi się w oryginale, to autentyczność, jaką miała do tego historia, postaci i animacja. Czułem się bardziej kreatywny, naturalny i piękny. Syndrom był jednym z największych złoczyńców superbohaterów filmowych wszech czasów. Nie ze względu na ilość szkód, jakie był w stanie wyrządzić światu, ale z powodu emocjonalnego bólu, który był w stanie spowodować Pan Iniemamocny i jego rodzina. Chwile, w których Pan Iniemamocny żałuje swoich błędów z przeszłości. Zdaje sobie sprawę, jak jego działania wpływają na innych, zwłaszcza na jego dawnego największego fana. Są tym, co wyróżnia ten film spośród wszystkich innych bohaterów. Niestety, Iniemamocni 2 po Polsku nie ma złoczyńcy ani historii tak głębokich i przemyślanych jak Syndrom.

Iniemamocni 2 Dubbing
Iniemamocni 2 Dubbing

Iniemamocni 2 Online odważnie i inteligentnie zaczyna się tam, gdzie kończy się Iniemamocni  Online. To inteligentne posunięcie w części Disneya Pixara. Eliminuje wszelkie zamieszanie i przerwy czasowe, które mogą pojawić się po przerwie między sekwencją. A jej poprzedniczką, wynoszącej dowolną ilość (zwłaszcza czternaście lat). Następująca po nim historia jest stosunkowo wymyślona, a postacie są niezgrabnie wprowadzane w celu rozszerzenia wszechświata. Zamiast rozszerzania emocji ukochanych postaci. Sceny akcji są kreatywne i dobrze animowane, ale nie są wystarczająco zapamiętane. Odbywają się w mdłych sceneriach, nie robiąc nic dla bohaterów. Podczas tego filmu było wiele punktów, w których zauważyłem, jak ciężko Brad Bird próbował odtworzyć formułę oryginalnego filmu. Stawał się on coraz bardziej zauważalny do tego stopnia, że odciągał się od samej historii.

Prudukcje Pixara

Wszystkie wspaniałe filmy Pixar mają doskonałe, płynne historie. Wspaniałe filmy Pixar mają również wspaniałe wątki, które pogłębiają nasze zrozumienie i uczucia do postaci. Dobre filmy Pixar mają zabawne, sensowne wątki, ale rzadko pogłębiają naszą miłość do bohaterów, takich jak A Bug’s Life, Auta 2, Auta 3 i The Good Dinosaur. Iniemamocni 2 Dubbing, niestety, należy do tej drugiej kategorii, która ma zabawną, twórczą fabułę. Fabułę, która nie robi nic nowego dla swoich bohaterów.

Ponieważ złoczyńca jest wprowadzany do przyczepy, nie sądzę, że to spoiler, aby powiedzieć, że nie czuje się autentyczny lub zainspirowany na tyle, aby być uważany za jednego z najlepszych złoczyńców Pixar. Podczas gdy motyw dla złoczyńcy jest tam, to jest po prostu niepotrzebny, wymyślony i ekscytujący. Pojawiają się też nowi bohaterowie (co widać na plakacie i innych materiałach promocyjnych). Wielu z nich jest niewykorzystanych lub niepotrzebnych. Najsłabsze fragmenty filmu dotyczą nowo wprowadzonych postaci, ponieważ brakuje im żywej i twórczej iskry oryginalnych postaci. Postacie, które w tym filmie są nieco głębiej eksplorowane.

Iniemamocni 2 Online
Iniemamocni 2 Online

Podsumowanie filmu

Ale wystarczająco dużo aspektów filmu, które mnie zawiodły. Dla wszystkich rozczarowań, Iniemamocni 2 polski dubbing ma również wiele niespodzianek i niesamowitych cech. Po pierwsze, nowe umiejętności Jacka Jacka Jacka są w zasadzie doskonałe. Zarówno w tym, czym są jego moce, jak i w tym, jak są ujawniane. Na początku martwiłam się, że ujawniono zbyt wiele mocy Jacka Jacka, ale tak się nie stało. Jack Jack Jack jest właściwie jedną z najlepszych części tego filmu. Jest on z łatwością jedną z najzabawniejszych części każdego filmu Pixar. Nie mogłem pomóc, ale wybuchnąć śmiechem za każdym razem, gdy robił jeden hałas. Humor w tym filmie jest nieco bardziej obecny, a może bardziej zapadający w pamięć niż w oryginale. Przesłanie filmu stara się też być ważniejsze i bardziej potrzebne, oprócz podkreślenia znaczenia rodziny.

Oczywiście ta recenzja nie powstrzyma cię przed obejrzeniem tego filmu, ani też nie miała na celu. Jednak zachęcam wszystkich do obejrzenia tego filmu w teatrach. Ale mocno ograniczam twoje oczekiwania i nie myśl zbyt wiele o tym, co sprawiło, że Iniemamocni 2 Dubbing Film niemalże perfekcyjne, albo na pewno będziesz bardzo rozczarowany.

Planujesz obejrzeć Iniemamocni 2 Online?