Iniemamocni 2 CDA

Iniemamocni 2

Iniemamocni 2 CDA – Szokująco, minęło już czternaście lat od momentu wydania Iniemamocni CDA. Fani od lat dyskutowali o możliwym sequelu filmu z 2004 roku, nigdy nie było żadnych wskazań, że tak się nie stanie. Pisarz/reżyser Brad Bird przez lata był otwarty również na kontynuację. Pomimo trudnej produkcji pierwszego filmu. Wiele z wyzwań, które nękały Iniemamocni CDA, takich jak animacja ludzi. Od tego czasu zostało przez studio zahamowanych przez lata. Jednak dopiero w 2014 roku ogłoszono, że Iniemamocni 2 CDA oficjalnie się wydarzy.

loading…


Iniemamocni 2 CDA

Film rozpoczyna się natychmiast, gdzie pierwszy zakończył się z rodziną Parr. Składającą się z Boba (Craig T. Nelson), Helen (Holly Hunter), Dash (Huck Milner), Violet (Sarah Vowell) i Jack-Jack (Eli Fucile), jak Iniemamocni 2 CDA. Walcząc Underminer (John Ratzenberger). Niestety, nie są w stanie udaremnić rozboju banku Underminera. Są natychmiast kwestionowane ze względu na zniszczenia spowodowane podczas bitwy. Agent rządowy i przyjaciel, Rick Dicker (Jonathan Banks), informuje Parrs. Program Super Relokacja jest zamykany i wszyscy superbohaterzy muszą, po raz kolejny, porzucić swoje tajne tożsamości.

Iniemamocni 2 CDA

Wkrótce potem, Bob/Mr. Iniemamocni 2 CDA, Helen/Elastigirl i ich przyjaciel Lucius Best/Frozone (Samuel L. Jackson) są kontaktowani przez Winstona Deavora (Bob Odenkirk), dopuszczonego superbohatera. Winston i jego siostra, Evelyn (Catherine Keener), proponują akrobacje reklamowe, aby przywrócić superbohaterów w pozytywne światło. Uważają, że Elastigirl jest najbardziej rynkową z Iniemamocni 2 CDA. To przeszkadza Bobowi, który musi podjąć obowiązki domowe, ponieważ Helen walczy z przestępczością. W tym samym czasie pojawia się nowy nadzorca o nazwie Screenslaver. Screenslaver wykorzystuje hipnozę poprzez hakowane ekrany, aby wpływać i kontrolować ludzi.

Warto także wiedzieć o Iniemamocni 2 CDA

Po pierwsze, po tak długim okresie pomiędzy filmami, miło jest zobaczyć główny głos i reżyser Brad Bird powraca do Iniemamocni 2 CDA. Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Eli Fucile i Samuel L. Jackson są głównymi członkami obsady, którzy wcielają się w role. Jedynym oryginalnym członkiem obsady, który nie wraca z rodziny Parr jest Spencer Fox, który został zastąpiony przez młodszego Huck Milnera. Nawet John Ratzenberger głosy Underminer, który zasadniczo pojawił się w krótkiej scenie na końcu pierwszego filmu. Jeśli chodzi o nowe dodatki do obsady, zarówno Bob Odenkirk, jak i Catherine Keener wykonują doskonałą pracę jako brat/siostra zespół Winstona i Evelyn Deavor. Odenkirk’s Breaking Bad and Better Call Saul, współ-gwiazda Jonathan Banks, przejmuje rolę Ricka Dickera po przejściu na emeryturę Bud Luckey w 2014 roku. Niestety Luckey zmarł w lutym tego roku i film jest poświęcony jego pamięci.

Iniemamocni 2 Cały Film CDA
Iniemamocni 2 Cały Film CDA

W porównaniu do pierwszego filmu,Iniemamocni 2 CDA ma prawdopodobnie lepszą ogólną historię. Ideą filmu z 2004 roku jest to, że superbohaterzy są zakazane, ale powstanie supervillain thrusts Iniemamocni 2 CDA z powrotem do ich zbrodni sposobów walki. Drugi nie odbiega zbyt daleko od tej formuły, która może czuć się jak znane terytorium, ale tu działa. Opowieść o Screenslavera trąci tą z Syndromu z oryginału. W 2004 roku filmy superbohaterów nie zostały nakręcone na śmierć, a w zasadzie Incredibles wykorzystywali wiele typowych tropów superbohaterów. Od tego czasu superbohaterowie zdominowali kulturę popularną i box office. Złoczyńca hipnotyzujący publiczność za pomocą ekranów jest w istocie parodią dzisiejszego społeczeństwa w taki sam sposób, w jaki George A. Romero “Świt martwego konsumpcjonizmu”. Film odbiega również od typowego scenariusza “końca świata”, który od późna zdominował filmy superbohaterów.

Podsumowanie Iniemamocni 2 CDA

Najlepszą rzeczą w Iniemamocni 2 Zalukaj CDA jest jednak dynamika rodziny Parr. To był również sedno pierwszego filmu. Po czternastu latach, filmowcy i obsadzili to jeszcze raz. Pierwszy film jest bardziej o pragnieniu pana Incredible do walki z przestępczością, gdzie ten odwraca głowę, aby uczynić Elastigirl “żywicielem rodziny”. Bob ucieka się do życia jako pozostający w domu ojciec wychowujący trójkę swoich małych dzieci. Walczy, pomagając Dashowi w odrabianiu lekcji matematyki, a także zastanawiając się, jak zarządzać wschodzącymi mocarstwami Jack-Jacka. Próbuje również uzyskać Violet inną datę z jej zmiażdżyć po tym, jak Dicker wymazuje jego pamięć. Interakcje między wszystkimi bohaterami są niewiarygodnie urocze i zabawne przez cały film. W większości przypadków akcja nie jest najbardziej zapamiętywalnym aspektem Iniemamocni 2 Ekino CDA. To bohaterowie i ich relacje tworzą film.

Iniemamocni 2 CDA 2018
Iniemamocni 2 CDA 2018

O Iniemamocni 2 CDA tak naprawdę nie ma wiele do powiedzenia. Jest to kolejny przebój Pixara, który na czternastoletniej przerwie od swojego poprzednika jest dobry. Choć wydaje się, że Dash robi niewielki krok wstecz, co jest niefortunne, gdyż reszta bohaterów jest tak dobrze wyważona. W zestawieniu z innymi filmami Pixar, jest równie dobry jak pierwszy, ale nie dorównuje złotym standardowym filmom, takim jak Toy Story i zeszłoroczne Coco. To wciąż śmiesznie zabawna jazda z dużą ilością śmiechu i odróżnia się od innych współczesnych filmów superbohaterów. Czego jeszcze oczekiwałeś? To Disney. To jest Pixar. Idź to zobaczyć.

Planujesz obejrzeć Iniemamocni 2 Cały film CDA?