Do wszystkich chłopców których kochalam CDA

Do wszystkich chłopców których kochalam 2018

Zaadaptowany z powieści YA o tym samym tytule. Do wszystkich chłopców których kochalam CDA serwuje młodocianą historię miłosną, którą wszyscy poznaliśmy i pokochaliśmy. Zawsze atrakcyjna obsada, wspaniale wyglądające domy, senne malownicze miasteczka, wybielacze. To wszystko tutaj i jeszcze więcej, ponieważ Susan Johnson serwuje nowoczesny wybuch nastoletniego romansu. Jest tu nawet fajnie wyglądająca przydrożna kawiarnia – byliśmy zepsutymi.


 

loading…

Szesnastoletnia, przestraszona miłością i związkami Lara Jean Covey (Condor) na pewno potrafi o nich fantazować. Pisząc listy miłosne i kierując je do pięciu zmiażdżeń – ale nigdy nie wysyłając listów. Zostawiając swoje marzenia bez odpowiedzi i trzymając je w skrzynce w swoim pokoju. Kiedy jej młodsza siostra Kitty (Cathcart) wysyła listy, próbując dodać pikanterii życiu Lary. Jej dawne zmiażdżenia wkrótce przychodzą zadawać pytania. W tym jej siostra Margot’s (Parafia) niedawno ex-chłopak Josh i siódmej klasy zmiażdżyć Peter Kavinsky (Centineo).

Do wszystkich chłopców których kochalam CDA

W moich kolejnych latach (….), ja dość lubię te filmy – kiedy są one dobrze zrobione, oczywiście. Nastoletnie romanse i nadejście opowieści wiekowych. <ają w sobie coś ciekawego (być może wszystkie dzieci w nich mają o wiele lepiej wyglądające nastoletnie lata niż ja miałem!). Są one również bardzo podatne na uber-clichés i chorobliwie słodkie narracje/końce. Na szczęście wszystkim chłopcom, których kochałem, udaje się uniknąć tych niebezpieczeństw. Po prostu obejmując problemy i tworząc z nich uroczy, przytulny film Do wszystkich chłopców których kochalam CDA. Dla zdecydowanej większości jest to bardzo wiele liczby-numbers. Chemia dwóch prowadzi i prawdziwe ciepło historia i euforia oddać sprawiają, że ten wielki film, aby zawinąć się do jesiennej nocy. Cieszyć się i uśmiechać się razem z nami – co jest tylko to, co zrobiłem.

Do wszystkich chłopców których kochalam CDA
Do wszystkich chłopców których kochalam CDA

Z miłą mieszanką dowcipu, snark i bezbronności, Lana Condor zapewnia świetną wydajność. Jak ona zmaga się z życiem, miłością i Jacuzzi. Role te mogą często wpadać w parodię lub OTTT-hipsterness. Jednak Condor wie, kiedy ją ograniczyć i kiedy pozwolić jej na wszystko. Podobnie, dłutowane hunk Noe Centineo hunk jest po prostu to, co chcesz jako męski odpowiednik. Nie flimsy, ale pozornie przyzwoity i nie szarpnięcie. Ich chemia jest doskonała. Czy tylko patrząc na siebie, oglądając szesnaście świec, Instagramming lub po prostu rozmawiając, jest tam wiarygodna więź. Na pierwszy rzut oka wygląda Edgy BFF (Madeleine Arthur), podobnie jak gorąca ex-dziewczyna (Emilija Baranac) i opiekuńczy. Bardziej śliski niż najbardziej troskliwy tata (John Corbett) – tropiki nie są subtelne. Najwyraźniej były problemy z castingiem, ponieważ Condor jest koreańsko-amerykański. Parafian to chińsko-amerykański – dlaczego byłoby to problemem dla rasistowskich producentów. Aby odpowiedzieć, ponieważ para jest świetna i miło jest zobaczyć coś innego niż wybielanie.

Podsumowanie Do wszystkich chłopców których kochałam CDA

Jak już wspomniałem, historia jest podobna do większości innych filmów tego gatunku. Nie Do wszystkich chłopców których kocham CDA, ale zobaczysz, co przychodzi z odległości mili. Obsada tak dobrze sprzedaje swoje role – że wierzysz w nie i chcesz, żeby im się udało lub nie udało. Pomaga przeoczyć konwencje narracyjne, a samo pisanie jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Przez cały czas podejmowane są próby błędnego ukierunkowania, ale możemy przez to dostrzec, Johnson! Fajna, niezależna ścieżka dźwiękowa towarzyszy większości scen i wszędzie wygląda jak gdziekolwiek bym chciał być. Zwłaszcza na wycieczkę narciarską i przepiękną okolicę jacuzzi.

Do wszystkich chłopców których kochalam Cały film CDA
Do wszystkich chłopców których kochalam Cały film CDA

Listy miłosne, wykorzystujące się nawzajem jako poduszka, lacrosse rewelacje terenowe, To Do wszystkich chłopców których kochalam Cały film CDA jest ułożone w stosy rzeczy, które nastoletni chłopcy lepiej zacząć się obracać w górę – bo można się spodziewać, że będą powielać wysiłki tego filmu! Z wielkich występów ołowiu, trochę dobrej komedii i serca (i daleko od upadku w kliszę) jest to uroczy i szczęśliwie słodki film, który powinien ogrzać swoje jesienne noce.

Planujesz obejrzeć Do wszystkich chłopców których kochalam CDA 2018?