Deadpool 2 Online Film PL

deadpool 2 film

Byłem w stanie zobaczyć Deadpool 2 Online na wcześniejszej projekcji. Deadpool wstrząsnął rzeczami i dostarczył mi niezły nastrój, gdy twardzi fani szukali czegoś nowego w tym gatunku. Myślałem, że to zaskakująco dobrze nakręcony film, który doskonale oddaje jego bohatera i z miłością pokerowaną zabawę zarówno w sobie, jak i w innych tropikalnych gatunkach. Był to jeden z moich ulubionych filmów roku 2016. Jeśli chodzi o wywołanie śmiechu, myślę, że Deadpool 2 jest tak samo zabawny jak oryginalny wpis. Jest jeszcze więcej meta żartów, ten sam radośnie brudny duch niesie ze sobą tę samą radosną i nieoczekiwane wypłaty zostawiły mnie na pastwę losu. Na szczęście nie zrujnowali filmu, wkładając wszystkie śmieszne kawałki do przyczepy i jest mnóstwo do zabawy. Nie bali się popychać koperty z humorem i trzymać się za finał, aby uzyskać naprawdę epicki kawałek, który toczy się podczas kredytów.

loading…


Deadpool 2 Online

Mamy wszystkich Twoich ulubionych graczy z powrotem z Deadpool i chcę wyrazić uznanie dla pisarzy, którzy dali szansę na rozwój postaci. Wade Wilson/Deadpool (Ryan Reynolds) jest jego typowym mędrcem, ale znalazł szczęście i zmiana w jego relacji z Vanessa (Morena Baccarin) naprawdę wpłynęła na jego perspektywy. Kolos (Stefan Kapicic) i Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand) powracają jako członkowie X-Men i choć są one znane, to postawa nie zmienia się w stosunku do wybryków Deadpoola. Wracamy także Dopinder (Karan Soni), Weasel (T.J. Miller) i Blind Al (Leslie Uggams) jako reszta ekipy Wade’a i oni wszyscy wnoszą do filmu coś nowego lub zabawnego. Bardzo podobały mi się też nowe osoby w obsadzie; Cable (Josh Brolin) i Domino (Zazie Beetz) doczekali się tego hype.

deadpool 2
deadpool 2

Kabel ma głębię większą niż się spodziewałem. Punktem kulminacyjnym Deadpool 2 Online był sposób, w jaki działały one w zdolności Domino do akcji. Byli tak kreatywni w tym, jak jej zdolności zmieniły sposób, w jaki przebiegała akcja. Bardzo podobała mi się również postać Russella (Julian Dennison) i to, jak wykorzystali go w filmie. Staje się on siłą napędową fabuły, a oni kształtują jego postać w sposób, który znajduje miłą równowagę między zbyt miękką i zbyt arogancką. Jeśli miałem jakiekolwiek skargi, Eddie Marsan charakter jest jednym z najsłabszych złoczyńców widziałem w gatunku, ma niewielki wymiar i jego czas na ekranie jest ograniczony. Preferowałem również leczenie kilku oryginalnych postaci w początkowej części (Negasonic i Blind Al były silniejsze w pierwszym filmie). Trzymaj oczy otwarte na kilka niespodzianek przez kilka znanych twarzy w X-Men lore.

Pozytywne opinie na temat Deadpoola…

Ten film znów stanął na wysokości zadania. Jest równy oryginałowi i pod pewnymi względami przewyższa go. Wspomniałem już o Domino, Colossus ma wyróżniającą się walkę w finale filmu, kierunek, w którym film postanowił pójść. Z początkową misją X-Force był bardzo zaskakujący i podobała mi się również pierwsza walka Cable’a i Wade’a w więzieniu. Film nie ma charakterystycznej sceny jak 12 kul otwierających się w Deadpool. Ale nigdy nie było chwili, że byłem znudzony, kiedy odcięte kończyny latały. Leitch i jego ekipa zdecydowanie wykonali swoją pracę i doskonale zrównoważyli humor i dreszcze.

deadpool 2 online
deadpool 2 online

Ryan Reynolds kontynuował swoją charakterystyczną dla siebie kolejkę jako faul-wyzwolony najemnik z równie imponującym występem. Dołączył do Hugh Jackmana i Roberta Downeya Jr. jako punkt odniesienia dla aktorstwa w tym gatunku. Pytam, czy ktokolwiek inny mógłby nawet zbliżyć się do niego grając tę postać. Julian Dennison wykonał solidną pracę jako Russell, nie widziałem jego poprzedniej pracy. Ale mogę zrozumieć, dlaczego tak wiele osób było podekscytowanych, aby go zobaczyć. Terry załogi, Bill Skarsgard, Lewis Tan i Rob Delaney byli dobrzy jako nowi członkowie X-Force. Delaney był wyróżnikiem jako Peter. Podobały mi się również Stefan Kapicic i Leslie Uggams w ich odpowiednich częściach wspierających.

Inne wątki warte poruszenia…

Jedną z bardziej zaskakująco udanych części oryginalnego filmu Deadpool 2 Online była historia miłosna pomiędzy Wade i Vanessa. Było to zaskakująco skuteczne, a ja wykopałem kierunek, w którym podążali. Deadpool 2 jest opowieścią o rodzinie i choć nadal działała. Nie przytaknęła mi ona jak emocjonalny rdzeń pierwszej z nich. Nie jest to wina aktorów czy nawet pisarzy, to po prostu nie miało takiego samego wpływu.

Moim zdaniem jest to świetny sequel. To potężna mieszanka akcji i komedii. Byłem pod wrażeniem, że odmówili odpoczynku na laurach oryginalnej przygody i próbowali zrobić z nią coś nowego. Jeśli pierwszy z nich okazał się zbyt surowy, zbyt brutalny lub zbyt meta. Nie sądzę, że ten będzie pracować dla Ciebie. To film, który stoi sam w sobie, ale otrzymujesz taką samą ekspresję twórczą, jak w pierwszym. Nie powiedziałbym, że to jest lepsze niż Deadpool, ale dla mnie jest na tym samym poziomie. Nie jest doskonały, więc nie mogę przejść do 10, ale moja rzeczywista ocena to 9,5/10.

Planujesz obejrzeć Deadpool 2 Online?