Coco CDA Recenzja

coco online

Coco Cda – Ponieważ praprapraprababcia została porzucona przez muzyka, w rodzinie Miguela obowiązuje prawo. Brak muzyki! To sprawia, że dom, w którym cztery pokolenia, od prababci Coco Cda do małego Miguela. Mieszkają pod jednym dachem, prawdopodobnie jedynym w Meksyku, który odrzuca dźwięk gitar akustycznych. W tym miejscu można znaleźć wiele do chagryny najmłodszego zrazu. Ponieważ Miguel chciałby być jak legendarny Ernesto de la Cruz. Najbardziej znany meksykański eksport muzyczny.A ponieważ w końcu chce się trzymać swojej pasji, postanawia wziąć udział w wielkim konkursie talentów w Dia de las Muertos, Dniu Zmarłych. Ale Coco Cda nie uważa, że to zabawne i niszczy gitarę Miguela. Aby jednak wziąć w nim udział, chłopiec wkrada się do mauzoleum Ernesta. Ma zamiar ukraść swój legendarny instrument smyczkowy, gdyż kilka granych nut otwiera drzwi do świata zmarłych. Od tej pory Miguel spaceruje jako człowiek z krwi i ciała pomiędzy swoimi kościstymi przodkami. Może wrócić tylko wtedy, gdy otrzyma błogosławieństwo od swoich zmarłych krewnych. Ta ostatnia jednak wiąże się z warunkiem jej rozgrzeszenia.

Coco Cda

Świeżo udekorowany oscarem, jest to najnowszy, w sumie dziewiętnasty film pełnometrażowy z kuźni Pixar. Po ostatnim skromnym sukcesie z Cars 3 i braku fantazji w oryginalnych opowieściach (wyjątek: wszystko jest na głowie). Coco Cda – Lebendiger als das Leben! zagrał około 750 milionów dolarów na całym świecie, co jest naprawdę wielkim sukcesem. Lee Unkrich i Adrian Molina zajęli tym razem miejsce na fotelu dyrektora. Unkrich wystawił już Toy Story 3 i wykorzystał obszerne badania do swoich najnowszych prac. Przez prawie trzy lata twórcy wielokrotnie podróżowali do Meksyku, odwiedzając cmentarze i posiadłości, kościoły i muzea. Po to, aby jak najlepiej przygotować się do tradycyjnych elementów filmu.

coco
coco

Nawet w życiu niektórych meksykańskich rodzin rozszerzonych brało się udział i w ten sposób dowiedziało się więcej o wielopokoleniowym sposobie życia. Jak to zwykle bywało w przeszłości dla Pixara i było trochę zaniedbane w międzyczasie. Intensywnie dbali o wielowarstwowy rdzeń. Ponieważ fakt, że film gra w świecie umarłych czasami tylko powierzchownie oznacza, że zajmuje się on również śmiercią. Chodzi raczej o świętowanie życia i zachowanie pamięci o członkach rodziny. Pamięć o zmarłych powinna pozostać żywa w teraźniejszości i być przekazywana kolejnym pokoleniom w opowieściach. Motywem przewodnim filmu był Dia de las Muertos, Dzień Zmarłych. Jest to tradycyjnie obchodzone w Meksyku od 31 października do 02 listopada, a ulice są ozdobione szkieletami. Według wiary meksykańskiej, są to dni, w których zmarli wracają na krótki czas i świętują żywiołowe święto z żywymi.

Oczywiście Coco Online Cda jest – bardziej żywe niż życie, ale jest to również deklaracja miłości do Meksyku. Zatem bardzo jasne stwierdzenie, że pan poseł Trump nie powinien lubić. Chociaż na początku produkcji nie można było oczywiście przewidzieć, że następny prezydent USA planuje budowę muru na granicy z Meksykiem.

Kilka słów o Coco Cda…

Film wspaniale integruje w sobie typowy dla kraju design produkcji. Coco Netflix Cda wygląda jak Meksyk, wydaje się czuć zapach i smak Meksyku.

Kiedy patrzymy na kochające tekstury ulic, szczegóły na targowiskach, kolory, szczegóły na cmentarzu lub na domach. To prawie tak, jakby tam być było. W czasie podróży po Meksyku narysowano kilka wstępnych szkiców. Aby uchwycić ducha “na żywo” i zachować go aż do powrotu.

coco film
coco film

A duch meksykański jest nie tylko wszechobecny, ponieważ film tętni szkieletami, ale także dlatego, że każda sekunda zabiera nas w świat Ameryki Łacińskiej. Fakt, że większość filmu rozgrywa się w królestwie zmarłych. Może być powodem do przerażających momentów, ale był raczej używany do uczczenia ody do życia, przyjaźni i miłości do muzyki. W postaci gorączkowych Héktorów owinięta została tęsknota za uznaniem i rodziną. Pragnienie, aby nie zapomnieć o nim w sferze życia, podczas gdy Miguel przedstawia wszystkie motywy młodego i dojrzewającego chłopca.

Chłopiec, który chce żyć swoimi marzeniami i nie podążać niekochanymi śladami swoich przodków, ale który w ten sposób poznaje wartości i znaczenie rodziny.

Podczas gdy dostaje się te wszystkie te wszystkie dość głębokie tematy serwowane. To oczywiście dziwne postacie boczne, które zapewniają urocze i zabawne chwile. Bezdomny przyjaciel Miguela Dante, który stale potyka się o własny język lub świecące mityczne stworzenia, które czasami pojawiają się jako małpy, czasami jako grube ropuchy, stale śmieszne faksy w tle obrazu.

Warto także dodać…

To, co można było zintensyfikować trochę jest gra słów lub gra z bony slapstick dowcipy slapstick. Ponieważ pomiędzy bardziej melancholijne sceny są być może nieco zbyt dominujące.

Na szczęście śpiewane piosenki nie są dominujące, których można lepiej słuchać w oryginale, ale które stanowią tylko niewielką część. Niestety, tłumaczenie na język niemiecki nie sprawdza się tutaj (jak to często miało miejsce wcześniej). Zazwyczaj wygląda raczej niezręcznie. Byłoby i tak ładniej, gdyby Pixar trzymał ręce z dala od śpiewania Disneya, bo to zawsze była przyjemna różnica – zwłaszcza dla dorosłych widzów filmów.

Szczerze mówiąc: wszystko oprócz doskonałego obrazu byłoby małym wstydem dla filmu Pixar. A ponieważ wszystkie filmy do tej pory uzyskały najwyższą możliwą ocenę, tak samo jest w tym przypadku. Coco w kinach Cda – Bardziej żywy niż życie! Jest jednym z najbardziej kolorowych filmów animacji kuźni i wszystkie kolory są odtwarzane z blaskiem, który jest niespotykany nawet wśród filmów animowanych. Od czasu do czasu mogą one być zbyt silny dotyk w czerwonym, ale to jest krytyka na bardzo wysokim poziomie. Ostrość jest niezmiennie bardzo dobra, a głębia detali jest doskonała. Szczególnie na cmentarzu jest tak wiele do zobaczenia, że oczy są przyćmione. Fantastyczne są również cząsteczki kurzu, które od czasu do czasu wirują w świetle (21’05). Zakres kontrastu jest znaczny i zapewnia zarówno bogatą czerń, jak i jasne refleksy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to absolutnie godne odniesienia i prawie nie może być zwieńczeniem.

coco cda
coco cda

Z brzmieniem Coco Film Cda – bardziej żywe niż życie! Disney pokonuje długą drogę kodowania niemieckiej wersji “tylko” z Dolby Digital Plus (tutaj ze stałą prędkością 0,8 Mbps), podczas gdy oryginalna wersja pochodzi z bezstratnym dts HD master. Chociaż nie jest on znacznie bardziej obszerny, jest nieco drobniejszy w efektach i bardziej zróżnicowany w reprodukcji głosu.

Zalety w filmie Coco Cda

Co zaskakujące, film nie jest jednym z najbardziej przestronnych w swoim rodzaju. Trzeba nawet czekać stosunkowo długo, aż głośniki efektu będą trochę zajęte. Jednym z takich przykładów są fajerwerki z okazji Dnia Zmarłych. Wybuchy natrafiają na suche, nawet wymagające subwoofera przyzwoicie, a iskrzenie iskier osadza się przestrzennie na tylnych światłach.

Bardzo miłe są również dźwięki, z którymi skrzydlate mityczne stworzenia ścigać się w powietrzu (34’58). A gdy kot jak latający smok praprapraprapradawnej babci wieje przez nozdrza, brzmi to również bardzo ładnie (35’10). W międzyczasie głosy docierają do ucha bardzo dobrze i są krystalicznie czyste w obu wersjach językowych. Klasa jest następnie ponownie pożarnika przed Ernestos własności (58’30) i muzyka elektroniczna na jego imprezie pochodzi również masywne z głośników. Bardzo przestrzenne są sceny w jaskini, w której wyraźnie odbija się głos Miguela.

Coco Cały Film po Polsku Youtube Cda – Więcej życia niż życia! Jako w pełni cyfrowo wyprodukowany film jest oczywiście predestynowany do reprodukcji 3D bez błędów. A ponieważ Pixar wie, co robią, to wygląda naprawdę dobrze. Szczególnie podstawowa głębia scen masowych jest doskonała. Kiedy Miguel i jego zmarli członkowie rodziny wchodzą na stację i do hali, widać tak wiele poziomów, że można w nich chodzić. To samo dotyczy “podejścia” do czerwonego dywanu, na którym biegną goście Ernesto. To niesamowite, jak głębokie jest to miejsce (56’54).

Figury w Coco Cda

Figury w każdej chwili zdzierają się super plastycznie z tła, co jest szczególnie skuteczne w przypadku szkieletów. Można praktycznie dotrzeć przez szkielet. Kolorowe latające zwierzęta, które czasami lecą w kierunku kamery i wydają się wyłaniać z obrazu, zapewniają odpowiednie efekty pop-out. Lecący pociąg jest również sensacyjny, gdy wydaje się unosić bezważko ponad miastem poniżej górnej krawędzi zdjęcia (47’20). Brakuje jednak efektów 3D. Tak więc celem nie było wyprodukowanie jak największej liczby pop-outów, ale wykorzystanie trójwymiarowości w bardzo naturalny i zrozumiały sposób – pięknie zrobione!

coco cda pl
coco cda pl

Materiał bonusowy w wersji 3-diskiej jest dystrybuowany pomiędzy dysk filmowy i dysk bonusowy. Film-Silberling zawiera komentarz audio i z “Welcome to the Festival” jest rodzajem prewizualizacji filmu. W “My Family” niektórym osobom zaangażowanym w film pozwala się mówić o prawdopodobnie dziwnych obyczajach lub zasadach rodzinnych. “Dante” z drugiej strony jest krótki film fabularny o psie ulicznym filmu, a w “Jak narysować szkielet” jest krótki kurs w malarstwie kości. Na dysku bonusowym znajduje się osiem odległych scen i taka sama liczba fabuł.

Podsumowanie

Tysiąc zdjęć dziennie” jest o samej scenie. Dowiemy się, ile pracy włożono, aby Meksyk był jak najbardziej autentyczny. “Die Musik” dba o tradycyjne dźwięki Coco TRT Cda – bardziej żywe niż życie! “Ziemia naszych przodków” opisuje miejsce zmarłych i projekt tej “ziemi”. Z kolei “Moda w czasie” daje wgląd w pracę nad kostiumami, a “Prawdziwa gitara” przedstawia gitarzystę, który pracował nad projektem gitary filmowej wraz z rysownikiem gitary filmowej. Pixar Coco Cda pozwala kilku hiszpańsko-meksykańskim kolegom z Pixar mieć coś do powiedzenia – zawsze jest to przykład tego, że studio animacji oznacza żywą integrację. “How do I make a Mexican sylwetka” pokazuje najprostszy sposób, aby te machnięcia w kraju. W “Du hast die Rolle” mamy krótki wgląd w pracę dubbingową młodego Anthony’ego Gonzaleza, który przejął rolę Miguela.

Deklaracja miłości do kraju, muzyki, rodziny, życia i tradycji – Coco Online Cda – bardziej żywa niż życie! Opowiada wspaniałą historię z niesamowicie pomysłowymi obrazami i pięknymi postaciami, które są punktem kulminacyjnym dla całej rodziny. Co więcej, obraz jest doskonały, dźwięk jest bardzo dobry, a reprodukcja 3D jest świetną zabawą.

Planujesz obejrzeć Coco 2017 Cda?