Bohemian Rhapsody Online Film PL

bohemian rhapsody online film

Po wysłuchaniu recenzji nazywających Bohemian Rhapsody Online standardowym bio myślę, że nadszedł czas, abym włożył moje dwa centy na ring.

loading…Osobiście musiałem oglądać inny film. Albo to, że po prostu zrozumiałem, co twórcy Bohemian Rhapsody starają się osiągnąć.

Bohemian Rhapsody Online

Bohemian Rhapsody online jest hołdem dla spuścizny Freddie Mercury, a także zespołu Queen. Został stworzony przede wszystkim dla fanów zespołu, aby zaprezentować zespół i jego historię nowej publiczności.

Bohemian Rhapsody online film
Bohemian Rhapsody online film

W tym celu film wykorzystuje przede wszystkim prosty styl opowiadania historii. Oznacza to również, że wydarzenia i linie czasowe muszą być skondensowane i fikcjonalizowane. Aby opowiedzieć tę historię w nieco ponad 2 godziny. Oznacza to również, że wiele prawdziwych postaci musi połączyć się z kilkoma fikcyjnymi postaciami. Ja osobiście nie miałem z tym problemu. Podobał mi się również fakt, że film zabawy w przyszłych wydarzeniach przy użyciu również komiksowe castingi. Ci, którzy obejrzeli ten film będą wiedzieli o czym mówię. Wiemy, co on zrobił. Wiemy wiele o jego dzikiej stronie. Ale królowa Fanów chce filmu o najważniejszych elementach życia Freddiego. Mianowicie zespół i jego muzyka.

Zamiast pokazywać rozpustne życie, Bohemian Rhapsody pokazuje nam zamiast tego człowieka. Próbuje on pogodzić się ze swoim niezwykłym życiem. Pokazuje, jak z pomocą naprawdę utalentowanych innych członków Królowej był w stanie to zrobić. Ukazuje również jego radość, samotność i kilka błędów i pomyłek po drodze, a także oczywiście skomplikowaną relację z Mary Astor, być może jedyną osobą, którą naprawdę kochał. Pokazuje również początek jego choroby. Wszystko to jest osiągane z wrażliwością i szacunkiem.

Teraz dla muzyki – Bohemian Rhapsody Online.

Bohemian Rhapsody online
Bohemian Rhapsody online

Rapsody jest chyba największy, kiedy odtwarza królową na scenie. Wykorzystując mieszankę prawdziwego śpiewu aktorów, Queen i Freddie’s over dubbing i brzmienia artystów, aby stworzyć całkowicie niepowtarzalny klimat dla Queens piosenek. Rekreacje największych przebojów zespołów są mieszane, aby brzmiały świeżiej niż kiedykolwiek. Niektórzy nawet pomagają filmowi poruszać się wzdłuż nagłówków i recenzji krytyków podczas grania piosenek. Następnie jest występ The Live Aid. Podobnie jak prawdziwy koncert, prawie krasnoludki prawie wszystko, co się wydarzyło wcześniej na taśmie filmowej. My, widzowie, naprawdę możemy doświadczyć, jak to było być na tym wydarzeniu. Nie tylko z tłumu, ale z punktu widzenia zespołów. Występ zawiera niemal każdy punkt kulminacyjny z tego występu.

Wszyscy zgadzają się, że Rami Malek to rewelacja jako Freddie po około 20 minutach całkowicie zapominamy, że jest to aktor. On jest Freddie. To samo można powiedzieć o Gwilymie Lee, Benie Hardy i Josepha Mazzello. Grających The rest of the band w rzeczywistości w przypadku Lee transformacja w Brian May jest zadziwiająca. Jako że film skupia się przede wszystkim na Freddie można żałować. Że aspekty pozostałych członków zespołu nie są w pełni poznane. Rogers feminizowanie jest wspominane, ale życie prywatne Briana i jego związek z ojcem nie są. John Deacon pozostaje zagadką zespołu. Lucy Boynton daje starannie wyważony i wrażliwy występ jako Mary Astor, który pogodził się ze zmianami w życiu Freddiego. Niestety Allen Leech ma nie do wykonania zadanie grania kompozytów niektórych miłośników Freddie’a. Może być postrzegany jako nieco kliku kliknięć złoczyńca. Ale on daje dobre relacje z siebie. Co do reszty obsady. Każdy inny jest solidny.

Planujesz obejrzeć Bohemian Rhapsody Online?